SOKOL STARÉ ČIVICE

11.KOLO - JARO 2013 - KŘIČEŇ - ČIVICE 4:4

Branky: S.KULHÁNEK , M.KVAPIL ml. , R.VOJTÍŠEK , J.MÁLEK

Asistence:  A.KŘIVKA , JAKUB SUCHÝ , J.MÁLEK , R.VOJTÍŠEK
DO TOHOTO ZÁPASU VYMYSLEL PEPA KOPEČNÝ PARÁDNÍ TAKTIKY A ROZESTAVENÍ (4-5-1) A NUTNO PODOTKNOUT ŽE ZHRUBA DO 70 min NÁM VŠECHNO VYCHÁZELO.
PRVNÍ GÓL ZÁPASU VSTŘELIL V 6 min HLAVOU S.KULHÁNEK PO ROHU KUBY SUCHÉHO.BOHUŽEL HNED VZÁPĚTÍ ZAHRÁL KUBA SUCHÝ RUKOU A DOMÁCÍ PENALTU PROMĚNILY 1:1.V 16 min VYSLAL PARÁDNÍ PAS A.KŘIVKA NA J.MÁLKA A TEN NA ZLATÉM PODNOSU PŘEDLOŽIL M.KVAPILOVI ml. A BYLO TO 1:2.POTÉ DOMÁCÍ NASTŘELILY BŘEVNO,ALE BYLO VIDĚT JAK JSOU ROZHÁDANÍ A JAK JE NAŠE HRA PŘEKVAPILA.VE 43min UTEKL R.VOJTÍŠEK A PŘÍZEMNÍ BOMBOU NEDAL GOLMANOVI ŠANCI 1:3.A KDYŽ V 60min SKÓROVAL Z TRESTŇÁKU J.MÁLEK NA 1:4 ZDÁLO SE BÝT HOTOVO.BOHUŽEL NEBYLO,DOMÁCÍ DALI TEČOVANOU STŘELOU KONTAKTNÍ GÓL A POTÉ JICH BYLO PLNÉ HŘIŠTĚ A MY JSME FYZICKY ODPADLI A ZAČALI JSME DĚLAT CHYBY A BOHUŽEL DOMÁCÍ JE VYUŽILY K VYROVNÁNÍ ZÁPASU A TO JEŠTĚ V 93 min MOHLI STRHNOUT VÍTĚZSTVÍ NA SVOJI STRANU.BOHUŽEL JSME OPĚT PŘIŠLI O DŮLEŽITÉ A VELMI CENNÉ BODY.CELÉ MUŽSTVO CHVÁLÍM ZA VÝBORNÝ VÝKON DO 70minuty,POTÉ UŽ JSME BOHUŽEL NEMĚLI DOST SIL NA UDRŽENÍ VÝSLEDKU.
Poslední komentáře
04.06.2013 12:39:44: V 60min TO BYLO 1:4!!!???

ZA TENTO KLUB HRAJI OD SEZÓNY 2007/2008 A HRAJI TAM SPOLEČNĚ SE SVÝM MLADŠÍM BRATREM A OD TÉTO SEZONY(2012/2013) BUDU DĚLAT NĚCO JAKO ASISTENTA TRENÉRA , PO PŘÍCHODU DO ČIVICKÉHO KLUBU JSEM ZÍSKAL ZPĚT ZTRACENOU CHUŤ DO FOTBALU A DOUFÁM ŽE SE V PŘÍŠTÍCH SEZÓNÁCH POKUSÍME O NÁVRAT DO OKRESNÍHO PŘEBORU!BOHUŽEL POSLEDNÍ DOBOU SE NÁM TO V ČIVICÍCH SPÍŠE ROZPADÁ NEŽ ABY JSME SE SNAŽILY DOSTAT NAHORU