2009 / 2010

10.KOLO : ČIVICE - DOLANY 4 : 4

Branky: 2x D.MZYK , S.KULHÁNEK , P.ROHLÍK

Asistence:  3x P.HORÁČEK , R.VOJTÍŠEK
V 10.KOLE SE NÁM HRUBĚ NEPOVEDL ZAČÁTEK ZÁPASU A UŽ VE 20.minutě JSME PROHRÁVALI 3:0.NEDOKÁZALI JSME SI PŘIHRÁT,OBSAZOVAT SOUPEŘE A ANI BRANKÁŘ L.MÁLEK NEMĚL SVŮJ DEN.NAŠTĚSTÍ SE NÁM PODAŘILO DO KONCE POLAČASU SNÍŽIT NA ROZDÍL JEDNÉ BRANKY,NEJPRVE SE BOMBOU TREFIL Z 20 metrů S.KULHÁNEK A TĚSNĚ PŘED PŘESTÁVKOU DOTLAČIL MÍČ DO SÍTĚ S POMOCÍ OBRÁNCE D.MZYK.A TAK JSME DO DRUHÉHO POLAČASU VSTUPOVALI S TÍM ŽE SE POKUSÍME SOUPEŘE ZATLAČIT A OTOČÍME VÝSLEDEK.V 60.minutě SE NÁM PODAŘILO VYROVNAT,ALE MÍSTO DALŠÍHO NÁPORU JSME OPĚT INKASOVALI A MUSELI ZNOVU DOTAHOVAT.NAŠTĚSTÍ SE NÁM POVEDLO STŘÍDÁNÍ A P.ROHLÍK V 80 min VYROVNAL NA 4:4.V ZÁVĚREČNÝCH MINUTÁCH SE HRÁLO NAHORU DOLŮ SE ŠANCEMI NA OBOU STRANÁCH,ALE BRANKÁŘI UŽ ŽADNÝ GÓL NEPUSTILI A TAK JSME SE ROZEŠLI SMÍRNĚ 4:4,POCHVALU SI ZASLOUŽÍ CELÉ MUŽSTVO HLAVNĚ ZA TO ŽE JSME TO NEZABALILI A DOKÁZALI VYROVNAT NEPŘÍZNIVÝ VÝVOJ UTKÁNÍ!!!