2009 / 2010

10.KOLO: ČIVICE - PŘELOVICE 1 : 1

Branky:  M.SUCHÁNEK

Asistence:  P.HORÁČEK
V 10.KOLE JARNÍ ČÁSTI JSME PŘIVÍTALY UŽ JASNÉHO POSTUPUJICÍHO DO OKRESNÍHO PŘEBORU,MUŽSTVO PŘELOVIC.A NUTNO PODOTKNOUT ŽE TAK JAKO TENTO JSME JEŠTĚ JINÝ ZÁPAS NA JAŘE NEODMAKALI A HLAVNĚ JSME BOJOVALI AŽ DO KONCE.TAKÉ JE POTŘEBA UPOZORNIT NA VELMI NEKVALITNÍ TERÉN ,KTERÝ BYL NA HRANĚ REGULÉRNOSTI A ŽE ZÁPAS BYL VYHECOVANÝ ČEMUŽ NAPOMOHL I NEPŘESNÝ ROZHODČÍ JAKOUBEK.V PRVNÍM POLOČASE MĚLI OBA SOUPEŘI PO JEDNÉ GÓLOVÉ ČISTÉ ŠANCI ALE OBA STŘELCI PŘESTŘELI Z MALÉHO VÁPNA JINAK TO BYL SPÍŠE SOUBOJ S TERÉNEM.PO PŘESTÁVCE JAKO PRVNÍ UDEŘILY HOSTÉ,STŘELA Z 25metrů SE ODRAZILA OD BŘEVNA DOMÁCÍ BRANKY A JEDINÝ KDO DOBÍHAL ODRAŽENÝ MÍČ BYL HOSTUJÍCÍ HRÁČ PRO KTERÉHO UŽ NEBYLO PROBLÉMEM SKÓROVAT 0:1.NAŠTĚSTÍ SE NÁM PODAŘILO ZA NECELÝCH 10minut VYROVNAT KDYŽ P.HORÁČEK ZABOJOVAL U POSTRANNÍ ČÁRY O MÍČ A M.SUCHÁNEK PROTRL SVOJI STŘELECKOU NEMOHOUCNOST S POSLEDNÍCH ZÁPASŮ 1:1.POTÉ SE NA HŘIŠTI ZAČALO PŘIOSTŘOVAT A ROZHODČÍMU SE TO ZAČALO VYMYKAT.DO KONCE ZÁPASU BYLA K VIDĚNÍ JEŠTĚ VYDAŘENÁ STŘELA M.SUCHÁNKA,KTEROU GOLMAN VYRAZIL A ZÁVAR PŘED DOMÁCÍ BRANKOU KTERÝ UHASIL PŘED BRANKOVOU ČÁROU J.MÁLEK A TEN ZÁPAS SKONČIL REMÍZOU 1:1.CHVÁLÍM CELÝ TÝM ZA PŘÍKLADNOU BOJOVNOST PO CELÝ ZÁPAS A DOUFÁM ŽE UŽ TAKLE BUDEME BOJOVAT V KAŽDÉM ZÁPASE.