2009 / 2010

11.KOLO: DOLANY - ČIVICE 1 : 2

Branky:  M.SUCHÁNEK , R.VOJTÍŠEK

Asistence:  P.HORÁČEK , J.DAVID
V RÁMCI 11.JARNÍHO KOLA JSME ZAJÍŽDĚLY NA HŘIŠTĚ POSLEDNÍCH DOLAN A K DEFINITIVNÍ ZACHRÁNĚ JSME POTŘEBOVALI VYBOJOVAT S TOHOTO ZÁPASU MINIMÁLNĚ BOD.V PRVNÍM POLOČASE JSME PŘEDVÁDĚLI BEZCHYBNOU HRU Z MNOHA ŠANCEMI A DVĚ Z NICH JSME DOKÁZALI VYUŽÍT.NEJPRVE M.SUCHÁNEK DORAZIL STŘELU P.HORÁČKA KTERÁ SE ODRAZILA OD TYČE A PŘES OBRÁNCE SKÓROVAL 0:1.ZA NECELÝCH 10 MINUT PŘEDVEDL R.VOJTÍŠEK NEVÍDANÝ PŘEHLED A TECHNICKOU STŘELOU Z HRANICE ŠESTNÁCKY PŘESNĚ K TYČI 0:2 A Z TÍMTO SLIBNÝM NÁSKOKEM JSME ODCHÁZELI DO KABIN.VE DRUHÉM POLOČASE JSME MĚLI DALŠÍ ŠANCE,BOHUŽEL BEZ VYUŽITÍ.SOUPEŘ HODNĚ PŘITVRDIL SVOJI NACOŽ DOPLATILY ZRANĚNÍM TŘI NAŠI HRÁČI.ASI TAK 10min PŘED KONCEM SE SOUPEŘI PODAŘILO SNÍŽIT PO ROHOVÉM KOPU NA 1:2 ALE TO BYLO Z JEHO STRANY VŠE A TAK JSME VYDOLOVALI VŠECHNY TŘI  DŮLEŽITÉ BODY A TAK SE NÁM V POSLEDNÍCH DVOUCH ZÁPASECH SEZÓNY BUDE HRÁT LÉPE PROTOŽE BUDEME BEZ OHROŽENÍ SESTUPEM A TAK DOUFÁM ŽE KONEČNĚ PŘEDVEDE TAKOVÝ VÝKON JAKO JSME PŘEDVÁDĚLI NA PODZIM.