2009 / 2010

12.KOLO: ČIVICE - MÁTEŘOV 3 : 4

Branky:  M.SUCHÁNEK , P.HORÁČEK , J.DAVID

Asistence:  P.HORÁČEK , S.KULHÁNEK , R.VOJTÍŠEK
V PŘEDPOSLEDNÍM KOLE SEZÓNY K NÁM DORAZIL NA SOUSEDNÍ DERBY CELEK ST.MÁTEŘOVA.V ÚVODNÍ PŮLHODINĚ BYL SOUPEŘ LEPŠÍ A MĚL VÍCE ZE HRY,ALE PO PŮL HODINĚ HRY JSME Z ČISTA JASNA UDEŘILY MY,P.HORÁČEK NAŠEL M.SUCHÁNKA A BYLO TO 1:0.ZA DALŠÍCH PĚT MINUT SÁM PROTI GÓLMANOVI NEZAVÁHAL P.HORÁČEK A UŽ TO BYLO 2:0.POTÉ JSME OVŠEM ZAČALI DĚLAT ŠKOLÁCKÉ CHYBY.NEJPRVE SI S.KULHÁNEK TAK DLOUHO HRÁL S MÍČEK AŽ HO SOUPEŘ OBRAL A BYLA Z TOHO PENALTA,KTEROU FANTASTICKY CHYTIL J.MÁLEK A VYPADALO TO ŽE JE MÁTEŘOV NA KOLENOU,BOHUŽEL NEBYL A JEŠTĚ DO PŘESTÁVKY STAČIL VYROVNAT PO NAŠICH CHYBÁCH,TAKŽE DO KABIN SE ŠLO ZA STAVU 2:2.PO PŘESTÁVCE SE HRA ODEHRÁVALA PO VĚTŠINU ČASU MEZI ŠESTNÁCKAMI.SOUPEŘ ŠEL DO VEDENÍ PO ROHOVÉM KOPU KDYŽ NA ZADNÍ TYČI NIKÝM NEHLÍDANÝ HRÁČ VRÁTIL NA PENALTU KDE DALŠÍ ÚPLNĚ VOLNÝ HRÁČ ZAMÍŘIL PŘESNĚ K TYČI 2:3.VYROVNÁNÍ ZAŘÍDIL NEJHEZČÍ AKCÍ ZÁPASU J.DAVID KDYŽ PŘEDVEDL SÓLO OD PŮLICÍ ČÁRY,OBEŠEL I GÓLMANA HOSTÍ A DO PRÁZDNÉ BRANKY POHODLNĚ ZAVĚSIL.BOHUŽEL JSME NA BODY NEDOSÁHLY A SOUPEŘ VYUŽIL RYCHLÝ BREJK NA KTERÝ JSME UŽ NENAŠLI ODPOVĚĎ,TAKŽE ZÁPAS SKONČIOL KONEČNÝM SKÓRE 3:4.