2009 / 2010

13.KOLO : SEMÍN - ČIVICE 2 : 2

Branky:  J.ŠTĚPÁNEK , S.KULHÁNEK

Asistence:  M.ZEMAN , P.HORÁČEK
SEZÓNU JSME ZAKONČILY ZÁPASEM V SEMÍNĚ.BYL TO V CELKU VYROVNANÝ ZÁPAS V KTERÉM SE ŠANCE STŘÍDALY NA OBOUCH STRANÁCH.PO PRVNÍM POLOČASE JSME VEDLI 1:0,KDYŽ J.ŠTĚPÁNEK PROSTŘELIL Z ÚHLU BRANKÁŘE PO PŘIHRÁVCE M.ZEMANA.VE DRUHÉM POLOČASE DOMÁCÍ VYROVNALI PO HRUBCE J.ŠTĚPÁNKA A DO VEDENÍ SE DOSTALI PO ROHOVÉM KOPU A TO KDYŽ M.SUCHÁNEK NEUHLÍDAL SVÉHO HRÁČE.VYROVNÁNÍ ZAŘÍDIL S.KULHÁNEK NECHYTATELNOU BOMBOU Z 25metrů PO PŘIHRÁVCE P.HORÁČKA.V TOMTO ZÁPASE ZACHYTAL L.MÁLEK A PŘEDVEDL PÁR VÝBORNÝCH ZÁKROKŮ.SEZÓNU JSME ZAKONČILY NA 11.MÍSTĚ A DOUFÁME ŽE SE NÁM V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ POVEDE LÉPE,JE TOTIŽ VELKÁ ŠKODA ŽE JSME V JARNÍ ČÁSTI NENAVÁZALI NA PODZIMNÍ VÝKONY A VÝSLEDKY,PROTOŽE PO PODZIMU JSME BYLY NA PARÁDNÍM 5.místě.TAK FOTBALU ZDAR V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ.