2009 / 2010

3.KOLO : ŽDÁNICE - ČIVICE 4 : 0

Branky:  --

Asistence:  --
3 ZÁPAS SEZÓNY SE NÁM VŮBEC NEPOVEDL UŽ OD ZAČÁTKU A PO DVOU HRUBÝCH CHYBÁCH V OBRANĚ JSME PROHRÁVALI VE 20.min 1 POLAČASU 2:0!POTÉ SE NAŠE HRA ZLEPŠILA A MĚLI JSME I PÁR NAZNAKŮ ŠANCÍ ALE ŽÁDNOU JSME NEDOTÁHLI KE VSTŘELENÍ KONTAKNÍHO GÓLU!VE DRUHÉM POLAČASE JSME SE STÁLE ČASTĚJI DOSTÁVALI NA DOSTŘEL DOMACÍ BRANKY,ALE BOHUŽEL NAŠE KONCOVKA BYLA ŽALOSTNÁ,KONEC ZÁPASU VYZNĚL OPĚT PRO DOMÁCI ,KTEŘÍ SKÓRE NAVÝŠILI AŽ NA 4:0 A ZASLOUŽENĚ 3 BODY ZŮSTALI VE ŽDÁNICÍCH!NÁŠ VÝKON SE DÁ HODNOTIT JAKO VELMI PRŮMĚRNÝ A NIKDO S TÝMU TENTOKRÁT NEVYNIKL!!!