2009 / 2010

4.KOLO: ČIVICE - ŽDÁNICE 4 : 1

Branky:  J.ŠTĚPÁNEK , M.SUCHÁNEK , P.HORÁČEK , P.ROHLÍK

Asistence:  M.PTÁČEK , M.SUCHÁNEK , P.ROHLÍK , R.VOJTÍŠEK
V TOMTO ZÁPASE SE HRÁLO O ŠEST BODŮ A V ZAČÁTKU SE NA NÁS USMÁLO POPRVÉ V TÉTO SEZÓNĚ ŠTĚSTÍ,J.ŠTĚPÁNEK ZÁTAHL BALÓN PO LAJNĚ A PRAKTICKY Z NULOVÉHO ÚHLU PŘEKVAPIL HOSTUJÍCÍHO BRANKÁŘE,KTERÉMU MÍČ PROKLOUZL MEZI NOMAHA DO SÍTĚ.POTÉ OVŠEM JSME ZAVÁHALI PŘI BRÁNĚNÍ STANDARTNÍ SITUACE A SOUPEŘ VYROVNAL.DO KONCE POLOČASU SE NA OBOUCH STRANÁCH URODILO PO JEDNÉ ŠANCI ALE M.VASILEV HLAVOU MINUL A STŘELU HOSTUJÍCÍ HO HRÁČE VYLAPAL L.MÁLEK.10min. PO ZAČÁTKU DRUHÉ PŮLE JSME VYSTŘÍDALI J.ŠTĚPÁNKA ČERSTVÝM M.SUCHÁNKEM A TENTO TAH VYŠEL DOKONALE A M.SUCHÁNEK PO ROZKOUKÁNÍ PELÁŠIL SÁM NA BRANKÁŘA A SE ŠTĚSTÍM PROMĚNIL.V 70min OVŠEM M.PTÁČEK ZAHRÁL VE VÁPNĚ RUKOU A ROZHODČÍ NAŘÍDIL POKUTOVÝ KOP,TEN HOSTUJÍCÍ HRÁČ NAPÁLIL JEN DO KORUN STROMŮ ZA BRANKOU.A TO BYL IMPULS ABY JSME JEŠTĚ NEPŘESTÁVALI HRÁT A SOUPEŘI JSME PŘIBALILY JEŠTĚ DVA ZÁSAHY DO ČERNÉHO NA CESTU.NEJPRVE SE PROSEDIL P.HORÁČEK A POTÉ PO PARÁDNÍ PŘIHRÁVCE OD M.SUCHÁNKA SE ZAPSAL MEZI STŘELCE I DRUHÝ STŘÍDAJÍCÍ HRÁČ P.ROHLÍK.PO KONEČNÉM HVIZDU ZÁVLADLA SPOKOJENOST PO DOBŘE ODVEDENÉM VÝKONU.ZA ZMÍNKU STOJÍ BEZCHYBNÝ VÝKON BRANKÁŘE L.MÁLKA.
Poslední komentáře
26.04.2010 09:38:14: Klika jako kráva..............