2009 / 2010

6.KOLO : ČIVICE - KOLESA 1 : 1

Branky: P.ROHLÍK

Asistence:  J.ŠTĚPÁNEK
TŘETÍ DOMACÍ ZÁPAS SE NÁM MOC NEPOVEDL JAK HERNĚ,TAK VÝSLEDKOVĚ,PROTOŽE Z DOMACÍHO HŘIŠTĚ JE MÁLO VZHLEDEM K TOMU ŽE NEBODUJEME VENKU!OD ZAČÁTKU ZÁPASU BYLO HODNĚ NEPŘESNOSTÍ NA STRANÁCH.VE TŘICÁTÉ MINUTĚ OVŠEM JAN ŠTĚPÁNEK ZATÁHL MÍČ PO LEVÉ STRANĚ KTERÝ NASLEDNĚ ODCENTROVAL PŘESNĚ NA HLAVU PETRA ROHLÍKA A BYLO TO 1:0!DO KONCE POLOČASU OVŠEM HOSTÉ VYROVNALI KDYŽ HOSTUJÍCÍ OBRÁNCE PROŠEL PŘES TŘI HRÁČE A NEDAL BRANKÁŘI ŽÁDNOU ŠANCI,POLAČAS SKONČIL 1:1.DRUHÝ POLAČAS MNOHO KRÁSY NENABÍDL A I KDYŽ SE PÁR ŠANCÍ URODILO NA OBOU STRÁNÁCH,ZÁPAS SKONČIL ZASLOUŽENOU REMÍZOU 1:1,I KDYŽ NUTNO PODOTKNOUT ŽE HOSTÉ MĚLI MÍRNĚ NAVRCH A DOMÁCÍM ZACHRÁNIL REMÍZU SPOLEHLIVÝM VÝKONEM BRANKÁŘ L.MÁLEK!KLADEM TOHOTO UTKÁNÍ BYLO ZAPRACOVÁNÍ MLADÝCH HRÁČŮ ( P.ROHLÍK , M.PTÁČEK , MATĚJ VASILEV )!