2009 / 2010

6.KOLO: ČIVICE - LÁNY 1:4

Branky:  L.MÁLEK pen.

Asistence:  --
V ŠESTÉM JARNÍM KOLE NÁS ČEKAL DERBY ZÁPAS S NEDALEKÝMI LÁNY NA DŮLKU.V PRVNÍM POLOŠČASE TO BYLA V CELKU VYROVNANÁ HRA SE ŠANCEMI NA OBOUCH STRANÁCH,BOHUŽEL JEDINÝ GÓL PRVNÍHO POLOČASU VSTŘELILY PO RYCHLÉM BREJKU HOSTÉ.DOMÁCÍ ZE SVÝCH ŠANCÍ NIC NEVYTĚŽILY,M.SUCHÁNKOVI  V ROZHODUJÍCÍ CHVÍLI BALON UTEKL OD KOPAČEK,J.MÁLEK Z NADĚJNÉ POZICE MÍŘIL JEN DO BRANKÁŘE A P.HORÁČEK MÍŘIL SVOJI STŘELOU MIMO TŘI TYČE.DO DUHÉHO POLOČASU VSTUPOVALI S CÍLEM VYROVNAT,BOHUŽEL V 50.min PŘI OBRANÉM ZÁKROKU M.PTÁČEK UKOPL HOSTUJÍCÍMU ÚTOČNÍKOVI MÍČ TAK NEŠŤASTNĚ ŽE PŘEHODIL SVÉHO BRANKÁŘE,TENTO MOMENT NÁS NATOLIK ROZHODIL ŽE SE NAŠE HRA ROZPADLA JAK DOMEČEK Z KARET A SOUPEŘ HRU KONTROLOVAL.V 85.min ZAHRÁL HOSTUJÍCÍ KAPITÁN VE VÁPNĚ RUKOU A L.MÁLEK NEDAL SVÉMU PROTĚJŠKU ŠANCI.V ZÁVĚRU NÁM HOSTÉ PŘIDALI JEŠTĚ JEDEN HŘEBÍČEK DO RAKVE A BYLO TO 1:4 A TO JEŠTĚ HOSTÉ NEDALI PENALTU.V PRVNÍM POLOČASE NAŠE HRA BYLA JEŠTĚ DOBRÁ A PO DRUHÉM GÓLU SOUPEŘE UŽ TO BYLA ZOUFALOST,S NÁM SE NÁM POVEDE PŘÍŠTĚ LÉPE.