2009 / 2010

7.KOLO: KOLESA - ČIVICE 6 : 1

Branky:  J.MÁLEK

Asistence:  M.SUCHÁNEK
V TOMTO ZÁPASE SE U OBOUCH BRANEK ČINIL J.MÁLEK,KTERÝ SE VRÁTIL NA POST STOPERA A PLNIL ROLI KAPITÁNA PŘI NEÚČASTIJ.PLÍŠKA,ALE PĚKNĚ POPOŘÁDKU.V PRVNÍM POLOČASE TO BYL Z NAŠÍ STRANY NEJLEPŠÍ JARNÍ VÝKON A PŘEDVÁDĚLI JSME VÝBORNOU KOMBINAČNÍ HRU K ČEMU NÁM POMOHLO VELMI KVALITNÍ HŘIŠTĚ.JAKO PRVNÍ SE PO ROHOVÉM KOPU PROSADILY DOMACÍ A NEOBSAZENÝ HRÁČ NA MALÉM VÁPNĚ POHODLNĚ SKÓROVAL.V 35min SE NA ÚTOČNÝ VÝLET VYDAL J.MÁLEK A PO NARÁŽEČCE S M.SUCHÁNKEM PODÉL VYBÍHAJÍCÍHO GOLMANA 1:1.A PROTOŽE DALŠÍ ŠANCE NA OBOUCH STRANÁCH ZŮSTALI NEVYUŽITY ŠLO SE DO KABIN ZA NEROZHODNÉHO STAVU.DRUHÝ POLOČAS ZAČAL OBROVSKOU ŠANCÍ DOMÁCÍCH KTEROU UHASIL AŽ NA BRANKOVÉ ČÁRE J.MÁLEK.POTÉ UŽ JSME BOHUŽEL INKASOVALI,NEDÚRAZNÝ ODKOP VRÁTIL DO BRANKY DOMÁCÍ ÚTOČNÍK.POTÉ JSME SAHALI PO VYROVNÁNÍ,ALE BOHUŽEL J.MÁLEK SVOJI BOMBOU Z 20 METRŮ ORÁZITKOVAL JEN BŘEVNO DOMACÍ BRANKY.A ZA DALŠÍCH PĚT MINUT PŘIŠEL TREST,ZEĎ ZBLOKOVALA STŘELU ALE BOHUŽEL P.HORÁČEK TAK DLOUHO OTÁLEL S ODKOPEM AŽ HO OBRAL DOMACÍ HRÁČ A BEZ VÁHÁNÍ HO NÁPALIL DO NAŠÍ SÍTĚ.PO TOMTO MOMENTU UŽ NA HŘIŠTI EXISTOVALO JEN JEDNO MUŽSTVO A MY JSME SI VYPILY KALICH HOŘKOSTI AŽ DO DNA,KDYŽ J.MÁLEK PŘI SNAZE ZABRÁNIT VE STŘELÁCH DOMÁCÍCH HRÁČU SI DVAKRÁT SRAZIL MÍČ DO VLASTNÍ BRANKY.DO DALŠÍCH ZÁPASŮ BY JSME MĚLI STAVĚT NA VÝKONU DO TŘETÍHO OBDRŽENÉHO GÓLU,PROTOŽE DO TÉ DOBY JSME PŘEDVÁDĚLI OPRAVDU DOBRÝ FOTBAL.VÝSLEDEK NEODPOVÍDÁ PRŮBĚHU HRY,PRO NÁS JE TO HODNĚ KRUTÝ VÝSLEDEK.