2009 / 2010

8.KOLO: ČIVICE - CHVALETICE 1 : 5

Branky:  S.KULHÁNEK

Asistence:  J.MÁLEK
TENTO ZÁPAS VŮBEC NEODPOVÍDÁ VÝSLEDKU,KTERÝ SE ZDÁ BÝT JEDNOZNAČNÝ.OPĚT JSME DOPLATILY NA NEPROMĚŇOVÁNÍ VYLOŽENÝCH ŠANCÍ A NA LEDABILÉ BRÁNĚNÍ.V PRVNÍM POLOČASE JSME BYLY LEPŠÍM TÝMEN,ALE BOHUŽEL JSME NEPROMĚNILY TŘI ŠANCE KDY NÁŠ ÚTOČNÍK BYL SÁM PŘED BRANKÁŘEM(JEDNOU ZVONILA TYČ) A MINUTU PŘED POLOČASEM JSME PIKALY ZA NEDÚSLEDNÉ ODVRÁCENÍ CENTRU A NEPOKRYTÝ HRÁČ PŘESNĚ K TYČI 0:1.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME MĚLI VYBORNÝ NÁSTUP KTERÝ JSME KORUNOVALI VYROVNÁVAJÍCÍM GÓLEM,PO PŘESNÉM CENTRU J.MÁLKA SE HLAVOU PROSADIL S.KULHÁNEK A BYLO TO 1:1.ASI DO 70 MINUTY SE HRA PŘELÉVALA ZE STRANY NA STRANU,POTÉ OVŠEM NEPOVEDENOU STŘELU HOSTUJÍCÍ ÚTOČNÍK USMĚRNIL DO SÍTĚ A KDYŽ ZA DALŠÍCH PĚT MINUT HOSTÉ VSÍTILY DALŠÍ GÓL OPĚT JSME PŘESTALY HRÁT A ZE HŘIŠTĚ JSME SE ÚPLNĚ VYTRATILY A SOUPEŘ JEŠTĚ DVAKRÁT SKÓROVAL NA KONEČNÝCH HROZIVÝCH 1:5.ZAČÍNÁ SE NÁM PŘIBLIŽOVAT PÁSMO SESTUPU TAKŽE BYSME MĚLI UŽ KONEČNĚ ZABRAT A URVAT KONEČNĚ NĚJAKÉ BODY.