2009 / 2010

9.KOLO: VALY - ČIVICE 5 : 3

Branky:  2x J.MÁLEK , S.KULHÁNEK

Asistence:  P.HORÁČEK , D.MZYK
V TOMTO ZÁPASE UŽ NAŠE NEMOHOUCNOST A NESCHOPNOST VSTŘELIT BRANKU VYŠPLHALA AŽ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVEŇ,PROTOŽE JSME NEDOKÁZALI TŘIKRÁT DOPRAVIT MÍČ DO ODKRYTÉ BRANKY A SOUPEŘ NÁS HRUBĚ VYUČIL Z PRODUKTIVITY.PO PŘEČKÁNÍ NAŠICH OBROVSKÝCH ŠANCÍ SE DVAKRÁT DO STALI DOMACÍ HRÁČI NADOSTŘEL A NA ROZDÍL OD NAŠICH ÚTOČNÍKŮ SI VĚDĚLI RADY JAK DÁT GÓL A V 25 min TO BYLO 2:0.VE 35min S.KULHÁNEK PO CENTRU P.HORÁČKA SNÍŽIL NA 2:1.BOHUŽEL DALŠÍ SOUPEŘŮV PROTIÚTOK SKONČIL NAŠÍM VLASTNÍM GÓLEM,KDYŽ SE POD BŘEVNO TREFIL M.PTÁČEK ml.VE 43min VYKŘESAL NADĚJI NA DOBRÝ VÝSLEDEK J.MÁLEK TVRDOU STŘELOU Z PŘÍMÉHO KOPU A DO KABIM SE ŠLO ZA STAVU 3:2 PRO VALY.PO ZMĚNĚ STRAN SE VE 48 min OPĚT POSTAVIL K PŘÍMÉMU KOPU ZE TŘICETI METRŮ J.MÁLEK,BOHUŽEL ROZEZVUČEL JEN BŘEVNO.ALE V 60min UŽ SE AGILNĚ HRAJÍCÍ J.MÁLEK MOHL RADOVAT Z VYROVNAVAJÍCÍ BRANKY,MÍČ MU POSUNUL D.MZYK A JEHO STŘELA ZAPADLA PŘESNĚ K TYČI 3:3.POTÉ NASTŘELIL BŘEVNO I P.HORÁČEK.BOHUŽEL JSME NADĚJNÝ VÝSLEDEK NEUDRŽELI,NEJPRVE DOMACÍ ÚTOČNÍK,KTERÝ MĚL DOST ČASU SI PŘIPRAVIT(S.KULHÁNEK JEN STÍNOVAL) STŘELU A NÁDHERNOU BOMBOU Z 25metrů  VYHNAL VŠECHNY PAVOUKY Z PRAVÉ ŠIBENICE L.MÁLKOVI BRANKY A O DALŠÍCH 10min HO NAPODOBIL SPOLUHRÁČ TENTOKRÁT Z PŘÍMÉHO KOPU A BYLO TO 5:3 A BOHUŽEL TO VYPADÁ ŽE BUDEME MÍT HODNĚ STAROSTÍ SE ZÁCHRANOU.ZÁVĚREM SE MUSÍM POZASTAVIT NAD CHOVÁNÍM M.SUCHÁNKA,KTERÝ VE 30 min NAŠTVANĚ A HODNĚ FLUSTROVANÝ ODEŠEL ZE HŘIŠTĚ POTÉ CO NEPROMĚNIL TŘETÍ TUTOVKU,BOHUŽEL UBLÍŽIL CELÉMU MUŽSTVU A DOUFEJME ŽE SE DO PŘÍŠTÍHO ZÁPASU UKLIDNÍ.MUSÍME DO HRY ZAČÍT DÁVAT VÍC BOJOVNOSTI A HLAVNĚ MUSÍME ZAČÍT PROMĚŇOVAT TUTOVÉ ŠANCE.