2009 / 2010

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS: PARAMO - ČIVICE 5 : 3

Branky: M.SUCHÁNEK , D.MZYK , S.KULHÁNEK
PRO GENERÁLKU NA JARNÍ BOJE JSME ZAJÍŽDĚLY NA SOUSEDNÍ HŘIŠTĚ PARAMA PARDUBICE.JAK UŽ TO BÝVÁ OPĚT JSME NEBYLY KOMPLETNÍ(CHYBĚLY P.HORÁČEK,M.SVOBODA,J.DAVID).ZAČÁTEK NÁM VYŠEL NA VÝBORNOU A V PRVNÍCH 30 MINUTÁCH JSME BYLY LEPŠÍ NEŽ NÁŠ SOUPEŘ A NAŠI PŘEVAHU JSME VYJÁDŘILY 2 BRANKAMI ( M.SUCHÁNEK PO CENTRU A S.KULHÁNEK BOMBOU S 20 METRŮ ).POTÉ ZAČAL PŘEBÍRAT INICIATIVU NÁŠ SOUPEŘ A VÝSLEDEK TŘEMI BRANKAMI OTOČIL,ALE MY JSME MU TO HODNĚ USNADNILY HRUBÝMI CHYBAMI V ROZEHRÁVCE. V ZÁVĚRU POLAČASU VYROVNAL D.MZYK PO ÚNIKU S M.SUCHÁNKEM,POLOČAS 3:3.VE DRUHÉM POLOČASE NÁS SOUPEŘ ZAČAL PŘEHRÁVAT,PROTOŽE NÁM ODCHÁZELY FYZICKÉ SÍLY A SVOJI PŘEVAHU KORUNOVAL 2 GÓLY A TAK NAKONEC NÁM GENERÁLKA MOC NEVYŠLA A PROHRÁLI JSME 5:3.DOUFEJME ŽE SE NÁM VSTUP DO JARNÍCH BOJŮ PODAŘÍ LÉPE.

ZAČÍNÁME DOMA 28.3. OD 15:00 S SK KŘIČEŇ