2009 / 2010

TURNAJ V MÁTEŘOVĚ

8.SRPNA JSME ODEHRÁLI TRADIČNÍ PŘEDSEZÓNNÍ TURNAJ V MÁTEŘOVĚ!
V PRVNÍM ZÁPASE JSME NARAZILY NA POSÍLENÉ HRÁČE Z POPKOVIC A VZHLEDEM K NAŠÍ SLEPENÉ SESTAVĚ JSME ODEŠLI PORAŽENI PO VÝSLEDKU 6:2 , KDYŽ SE DVĚMA PŘESNÝMI TREFAMI Z DÁLKY BLÝSKL JAN MÁLEK , ALE BOHUŽEL JSME DALŠÍ OBROVSKÉ ŠANCE NEVYUŽILY A ČEKAL NÁS SOUBOJ O 3.MÍSTO!
V NĚM JSME NARAZILY NA LÁNY NA DŮLKU,KTERÉ TAKÉ MĚLI PROBLÉM SE SESTAVOU A PO VELMI PRŮMĚRNÉM ZÁPASE KTERÝ SKONČIL 2:2 ( BRANKY:  KOPEČNÝ , KULHÁNEK ) MUSELI ROZHODNOUT POKUTOVÉ KOPY , KTERÉ JSME ZVLÁDLI A VYHRÁLI 6:5 A SKONČILI JSME NA TŘETÍM MÍSTĚ V TURNAJI!!!
VE FINÁLE PROHRÁL MÁTEŘOV S POPKOVICEMI 1:0!