2010 / 2011

13.KOLO: ČIVICE - MÁTEŘOV 3 : 2

Branky: P.HORÁČEK , R.VOJTÍŠEK , J.MÁLEK

Asistence: 2x M.SUCHÁNEK , P.PLÍŠEK
V POSLEDNÍM ZÁPASE PODZIMNÍ SEZÓNY JSME PŘIVÍTALY CELEK Z MÁTEŘOVA,TAKŽE TO BYLO PRAVÉ SOUSEDSKÉ DERBY A PODLE TOHO ZÁPAS VYPADAL.BYLO TO VYHECOVÉ A MĚLO PATŘIČNÝ NÁBOJ.ZAČÁTEK ZÁPASU MĚLI LEPŠÍ HOSTÉ A PO ROHOVÉM KOPU SE UJALI VEDENÍ 0:1.TENTO GÓL NÁS VYPROVOKOVAL K VĚTŠÍ AKTIVITĚ A BYLY JSME ZA TO ODMĚNĚNI,BĚHEM 10 minut JSME OTOČILY NA 2:1.NEJPRVE PERFEKTNĚ ZATÁHL MÍČ M.SUCHÁNEK,POHRÁL SI S OBRÁNCEM A NA ZLATÉM PODNOSU PŘEDLOŽIL PŘIHRÁVKU R.VOJTÍŠKOVI A TEN NEMOHL MINOUT PRÁZDNOU BRANKU 1:1.A ZA OKAMŽIK SE PO PERFEKTNĚ ZAHRANÉM ROHU P.PLÍŠKA PROSADIL P.HORÁČEK 2:1.BOHUŽEL JSME NADĚJNÝ VÝSLEDEK DO POLOČASU NEUDRŽELI A PO CHYBĚ V ROZEHRÁVCE A NEDŮSLEDNÉM BRANĚNÍ PROTIHRÁČE JSME INKASOVALI NA 2:2.DRUHÝ POLOČAS BYL HODNĚ ZAJIMAVÝ A POMOHL KTOMU I PAN ROZHODČÍ.NEJPRVE DAROVAL PENALTU HOSTŮM,ALE L.MÁLEK FANTASTICKY CHYTIL(UŽ DRUHÁ CHYCENÁ PENALTA V ŘADĚ).PAK MOHL DVAKRÁT SKÓROVAT J.MÁLEK ALE JAK JEHO PŘÍZEMNÍ STŘELU Z VÁPNA TAK JEHO PARÁDNÍ BOMBU Z VOLEJE HOSTUJÍCÍ GÓLMAN ZNEŠKODNIL A PO JEHO DRUHÉ STŘELE DOKONCE VSÍTIL GÓL M.SUCHÁNEK,ALE PRO ÚDAJNÝ OFSAID NEBYL UZNÁN.POTÉ OVŠEM NEUDRŽEL NERVY P.HORÁČEK A ROZHODČÍ MU UKÁZAL ČERVENOU KARTU A MY JSME TAK DOHRÁVALI V DESETI.SOUPEŘ SE ZAČAL TLAČIT DOPŘEDU ALE NARÁŽEL NA ZEĎ JMÉNEM L.MÁLEK.A POTÉ SE DO VÁPNA PROBIL M.SUCHÁNEK UPADL A BYLA Z TOHO DRUHÁ PENALTA V ZÁPASE.MÍČ SI VZAL J.MÁLEK A S PŘEHLEDEM POSLAL MÍČ DO ŠIBENICE(GOLMANA POSLAL NA DRUHOU STRANU).3:2.V POSLEDNÍCH 10min SE MÁTEŘOV VRHNUL NA DOBÍVÁNÍ NAŠÍ BRANKY ALE MY JSME VŠECHNY ATAKY ZVLÁDLY V ČELE Z JISTOTOU CHYTAJÍCÍM L.MÁLKEM A TAK JSME SI PŘIPSALY TŘI BODY.BYLO TO KRÁSNÉ ZAKONČENÍ PODZIMNÍ SEZÓNY A DOUFÁM ŽE NA JAŘE NAVÁŽEME NA PODZIMNÍ VÝKONY,KTERÉ AŽ NA PÁR VYJÍMEK BYLY VÝBORNÉ.TAK ZAS NA JAŘE.
Poslední komentáře
08.11.2010 20:35:55: no jo tobě se na mě pořád něco nelíbí,ale jinak by jsi mohl poradit jak na to,ale aspon to někdo čte...
08.11.2010 17:39:39: Chtělo by to trochu zlepšit v pojetí popisu zápasu . Jinak se ti docela daří vést tyto stránky,ale n...

ZA TENTO KLUB HRAJI OD SEZÓNY 2007/2008 A OD SEZONY(2012/2013) BUDU DĚLAT NĚCO JAKO ASISTENTA TRENÉRA , PO PŘÍCHODU DO ČIVICKÉHO KLUBU JSEM ZÍSKAL ZPĚT ZTRACENOU CHUŤ DO FOTBALU A DOUFÁM ŽE SE V PŘÍŠTÍCH SEZÓNÁCH POKUSÍME O NÁVRAT DO OKRESNÍHO PŘEBORU!BOHUŽEL POSLEDNÍ DOBOU SE NÁM TO V ČIVICÍCH SPÍŠE ROZPADÁ NEŽ ABY JSME SE SNAŽILY DOSTAT NAHORU