2010 / 2011

3.KOLO : ROH. BĚLÁ - ČIVICE 5 : 1

Branky: M.SUCHÁNEK

Asistence: J.MÁLEK
DOSTALI JSME TVRDOU LEKCI Z PRODUKTIVITY!!!

TENTO ZÁPAS NÁM UKÁZAL JAK JE DŮLEŽITÉ VYUŽÍT GÓLOVÉ ŠANCE,ZATÍMCO MY JSME ŽÁDNOU SVOJI ŠANCI NEPROMĚNILY A TO JSME ŠLI 3x SAMI NA BRANKÁŘE(2x M.SUCHÁNEK,J.DAVID) TAK DOMÁCÍ KAŽDOU SVOJI ŠANCI VYUŽILY,NUTNO PODOTKNOUT ŽE JSME JIM TO SDAMI USNAFNILY HRUBÝMI CHYBAMI V OBRANĚ A TAK POLOČASOVÉ SKÓRE 3: PRO DOMÁCÍ NEODPOVÍDALO DĚNÍ NA HŘIŠTI.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME NASTUPOVALI S TÍM ŽE SE POKUSÍME SE ZÁPASEM NĚCO UDĚLAT A OPRAVDU SE NÁM PODAŘILO SKÓROVAT A SNÍŽIT NA 3:1 KDYŽ J.MÁLEK VYSUNUL M.SUCHÁNKA A TEN DAL NA 3:1,BOHUŽEL DOMÁCÍM SE POVEDLY DVA BREJKY DO OTEVŘENÉ OBRANY A BYLO PO ZÁPASE 5:1.ALE I VE DRUHÉM POLOČASE JSME SI VYPRACOVALI SLIBNÉ ŠANCE ALE M.SUCHÁNEK A ANI M.SVOBODA SVOJE GÓLOVKY NEPROMĚNILY A TAK JSME SE DOMŮ VRACELY S DEBAKLEM.BOHUŽEL NA ŠANCE SE FOTBAL NEHRAJE,TAKŽE V PŘÍŠTÍCH ZÁPASECH MUSÍME ZLEPŠIT DŮRAZ A ZAKONČENÍ.