2010 / 2011

4.KOLO: ČIVICE - LÁNY NA DŮLKU 0 : 3

BRANKY: --

Asistence:  --
TENTO ZÁPAS NÁM VŮBEC NEVYŠEL,NEBYLI JSME SCHOPNI SI NAHRÁT 3 KLOUDNÉ PŘIHRÁVKY ZA SEBOU A SOUPEŘI JSME SVÝMI CYBAMI NABÍDLI SKÓROVAT JAK NA ZLATÉM PODNOSU.PRVNÍ GÓL JSME INKASOVALI ZE STRANY KDE ŮPLNĚ VOLNÝ SOUPEŘŮV ZÁLOŽNÍK SI POČKAL NA VYBĚHNUTÍ GOLMANA A POHODLNĚ HO PŘEHODIL 0:1.DO KONCE POLOČASU JSME MĚLI PÁR NÁZNAKŮ ŠANCÍ ALE BOHUŽEL S NEPŘESNOU FINÁLNÍ FÁZÍ.VE DRUHÉM POLOČASE JSME CHTĚLI SOUPEŘE PŘITLAČIT A POKUSIT SE O VYROVNÁNÍ BOHUŽEL CHYBA P.HORÁČKA VŠECHNO ZHATILA,JAKO POSLEDNÍ SKOUŠEL KLIČKU  KTERÁ MU NEVYŠLA A SOUPEŘŮV ÚTOČNÍK ŠEL SÁM NA BRANKAŘE KTERÉHO OBEŠEL A BYLO TO 0:2.PO TOMTO MOMENTU JSME PROVEDLI STŘÍDÁNÍ A NUTNO PODOTKNOUT ŽE TO NAŠI HRU POZVEDLO A MĚLI JSME I ŠANCE NA SKÓROVÁNÍ.BOHUŽEL STŘELU L.MÁLKA ZABLOKOVAL OBRÁNCE A DORÁŽKU M.ZEMANA VYRAZIL GOLMAN HOSTÍ.A KDYŽ UŽ JSME DOPRAVILY MÍČ DO SÍTĚ TAK TO BYLO NEPOVOLENĚ,PO PŘÍMÉM KOPU J.MÁLKA A HLAVIČKA P.HORÁČKA BYL SÁM PŘED PRÁZDNOU BRANKOU M.ZEMAN,BOHUŽEL MÍČ DO BRANKY DOPRAVIL RUKOU.V 90min JSME INKASOVALI PO TŘETÍ PO ROHOVÉM KOPU,P.HORÁČEK UKLOUZL A TAK VOLNÝ HRÁČ POHODLNĚ SKÓROVAL Z MALÉHO VÁPNA 0:3.PRO DALŠÍ ZÁPASY MUSÍME VYRÁZNĚ ZLEPŠIT KOMBINACI A HLAVNĚ BOJOVNOST.