2010 / 2011

8.KOLO: ČIVICE - KOLESA 4 : 2

Branky: P.HORÁČEK , M.KVAPIL ml. , J.MÁLEK , PTÁČEK 3

Asistence: J.MÁLEK , P.PLÍŠEK , M.PTÁČEK ml. , VRTÁČEK ml.
K TOMUTO ZÁPASU JSME NASTOUPILY V IMPROVIZONÉ SESTAVĚ( Z RŮZNÝCH DŮVODŮ CHYBĚLY: M.SUCHÁNEK , R.VOJTÍŠEK , MOTYČKA , J.ČIHÁK , M.SVOBODA) A TAK POPRVÉ V ZÁKLADNÍ SESTAVĚ NASTOUPIL HAVLÍČEK A NA LAVIČCE BYLY MLADÉ PUŠKY.V PRVNÍM POLOČASE BYL SOUPEŘ AKTIVNĚJŠÍ A TAKÉ SE MU PODAŘILO DVAKRÁT SKÓROVAT,ALE PO NAŠICH CHYBÁCH.PRVNÍ GÓL JSME INKASOVALI PO STANDARTNÍ SITUACI KDY P.PLÍŠEK VYPUSTIL SVÉHO HRÁČE KTERÝ BEZ PRÓBLÉMŮ DORAZIL DO SÍTĚ A DRUHÝ GÓL SI NÁDHERNĚ DO ŠIBENICE VSTŘELIL M.PTÁČEK DO VLASTNÍ SÍTĚ 0:2.NA KONCI POLOČASU ŠEL SÁM NA BRANKÁŘE P.HORÁČEK ALE BOHUŽEL NEDAL.DO DRÚHÉHO POLOČASU JSME NASTOUPILY S CÍLEM NĚCO SE ZÁPASEM UDĚLAT A TO SE NÁM POVEDLO DOKONALE.NEJPRVE NÁS SVÝMI VÝBORNÝMI ZÁKROKY UDRŽEL L.MÁLEK V BRANCE A POTÉ SE NÁM ZAČLO DAŘIT I VE PŘEDU.NEJPRVE P.HORÁČEK PROMĚNIL PENALTU ZA FAUL NA J.DAVIDA,ZA DALŠÍ TŘI MINUTY M.KVAPIL VYROVNAL PO CENTRU P.PLÍŠKA.POTÉ CHYTIL L.MÁLEK TRESTŃÁK K TYČI.V 80min OTOČIL J.MÁLEK STŘELOU(bomba alias plachtící motýl) Z 25 metrů na 3:2 a HŘEBÍČEK DO REKVE ZATLOUKLY MLADÉ PUŠKY KDY PŘIHRÁVAJÍCÍ VRTÁČEK ml. A SKÓRUJÍCÍ PTÁČEK 3 UPRAVILY NA KONEČNÝCH 4:2.ZA VÝBORNOU BOJOVNOST A TOUHU PO VÍTĚZSTVÍ ZASLOUŽÍ POCHVALU CELÝ KOLEKTIV V ČELE S VÝBORNĚ CHYTAJÍCÍM L.MÁLKEM V BRANCE.