2010 / 2011

JARO 2011 - 10.KOLO - ČIVICE - KŘIČEŇ 3 : 1

Branky:  2x P.HORÁČEK , J.ČIHÁK

Asistence:  2x L.KŘIVKA , S.KULHÁNEK
V TOMTO ZÁPASE SE DO BRANKY VRÁTIL L.MÁLEK,JELIKOŽ BYL M.MOTYČKA SPOLEČENSKY UNAVEN PO OSLAVĚ SVÝCH 21 NAROZENIN.
V PRVNÍCH 20 min JSME BYLY JASNĚ LEPŠÍ A VYPRACOVALI SI MINIMÁLNĚ ČTYŘI TUTOVKY,BOHUŽEL JSME ANI JEDNU NEDOKÁZALI PROMĚNIT A KDYŽ UŽ J.MÁLEK DOKÁZAL PROSTŘELIT HOSTUJÍCÍHO BRANKÁŘE,ROZHODČÍ NEPOCHOPITELNĚ ODPÍSKAL FAUL A GÓL NEUZNAL A TAK PŘIŠEL TREST.DOMÁCÍ ZKAZILI ROZEHRÁVKU A HOSTÉ Z RYCHLÉHO BREJKU TRESTALI.PO INKASOVANÉ BRANCE JSME VYKLIDNILY POLE A HOSTÉ SI NAJEDNOU NA HŘIŠTI DĚLALI CO CHTĚLI A L.MÁLEK SE MĚL V BRANCE CO OHÁNĚT ABY UDRŽEL SKÓRE JEN 0:1.VE 44min MINUTĚ SE NÁM PODAŘILO VYROVNAT,L.KŘIVKA ZAHRÁL PARÁDNĚ ROHOVÝ KOP A P.HORÁČEK HLAVOU VYROVNAL NA 1:1.DRUHÝ POLOČAS NABÍDL VYROVNANÝ PRŮBĚH SE ŠANCEMI NA OBOUCH STRANÁCH,ALE GOLMANI DRŽELI VYROVNANÝ STAV AŽ DO 70min KDY OPĚT L.KŘIVKA ZAHRÁVAL ROHOVÝ KOP A TENTOKRÁT HLAVOU SKÓROVAL NESTÁRNOUCÍ(DĚDEK) J.ČIHÁK 2:1.POTÉ SE DVĚMA PARÁDNÍMI ZÁKROKY BLÝSKL L.MÁLEK,NA KONEČNÝCH 3:1 UPRAVIL P.HORÁČEK POTÉ CO VÝKOP OD BRANKY J,MÁLKA PRODLOUŽIL S.KULHÁNEK.POCHVALA ZA POCTIVÝ VÝKON A TŘI BODY.