2010 / 2011

JARO 2011 - 11.KOLO - PŘELOUČ B - ČIVICE 4 : 1

Branka:  J.MÁLEK

Asistence:  S.KULHÁNEK
V TOMTO ZÁPASE NASTOUPILA DOMÁCÍ REZERVA ZNAČNĚ POSÍLENA O HRÁČE A MUŽSTVA A PODLE TOHO TAKÉ VYPADAL PRVNÍ POLOČAS,KDY TO PO PŮL HODINĚ BYLO 3:0 A DOMÁCÍ UŽ STŘÍDALI ÚTOČNÍKA.DO KONCE POLOČASU PŘIDALI JEŠTĚ JEDEN GÓL A BYLO PO ZÁPASE.NUTNO PODOTKNOUT ŽE NAŠE LEVÁ STRANA BYLA PRŮCHOZÍ JAK EMENTÁL A TO JEŠTĚ L.MÁLEK PÁR ŠANCÍ DOMÁCÍM VYCHYTAL,JINAK BYL NÁŠ VÝKON V PRVNÍM POLOČASE PROSTĚ STRAŠNÝ.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME NASTUPOVALI S TÍM ŽE SE POKUSÍME UHRÁT NĚJAKÝ SOLIDNÍ VÝSLEDEK.ZAČALI JSME LÉPE KOMBINOVAT A VYPRACOVALI JSME SI I NĚJAKÉ ŠANCE,ALE BOHUŽEL GÓL VSÍTIL AŽ V 88min PO SAMOSTATNÉM ÚNIKU J.MÁLEK PO VYSUNUTÍ OD S.KULHÁNKA.V TOMTO ZÁPASE SI DOCELA DOST ZACHYTAL L.MÁLEK A PÁR GÓLOVEK ZNEŠKODNIL,TAKŽE VÝSLEDEK 1:4 JE PRO NÁS VZHLEDEM K PRŮBĚHU JEŠTĚ CELKEM SOLIDNÍ.