2010 / 2011

JARO 2011 - 12.KOLO - ČIVICE - SEMÍN 1 : 1

Branka:  P.HORÁČEK

Asistence:  J.MÁLEK
TENTO ZÁPAS POJAL NESTÁRNOUCÍ(DĚDEK) JIRKA ČIHÁK JAKO LOUČENÍ S A MUŽSTVEM A TAK SI S NÍM ZAHRÁL PO DVOU LETECH NEČINOSTI I ALEŠ KŘIVKA.
VSTUP DO ZÁPASU JSME MĚLI PARÁDNÍ A UŽ VE 35 VTEŘINĚ ZÁPASU JSME VEDLI 1:0.J.MÁLEK ZACHYTIL ROZEHRÁVKU SOUPEŘE,VYSUNUL P.HORÁČKA A TEN ZAVĚSIL.V DALŠÍM PRŮBĚHU PRVNÍHO POLOČASU JSME SI VYPRACOVALI PÁR NADĚJNÝCH ŠANCÍ(J.MÁLEK NASTŘELIL TYČ),ALE BOHUŽEL JSME POJISTKU NEPŘIDALI A TAK JSME ZA TO VE 40min BYLY POTRESTÁNI,KDYŽ JSME PO OJEDINĚLÉM VÝPADU SOUPEŘE INKASOVALI,A.KŘIVKA PŘI SNAZE ODKOPNOUT MÍČ DO BEZPEČÍ PŘED ÚTOČNÍKEM PŘEHODIL ŠPATNĚ VYBÍHAJÍCÍHO MOTYČKU 1:1.VE DRUHÉM POLOČASE JSME OPĚT POKRAČOVALI V DOBÍVÁNÍ SOUPEŘE,J.MÁLEK SE OCITL V GÓLOVÉ ŠANCI PO PŘESNÉM CENTRU L.KŘIVKY,ALE JEHO HLAVIČKU BRAVŮRNĚ VYŠKRÁBL HOSTUJÍCÍ GÓLMAN.V 70min BYL VYLOUČEN P.HORÁČEK A TAK JSME DOHRÁVALI V 10 A SOUPEŘ UŽ TEN BOD DOKÁZAL DOSLOVA UKOPAT.NA ZÁVĚR BYCH POZNAMENAL ŽE SE ZÁPAS MOC NEPOVEDL HLAVNÍMU ROZHODČÍMU(p.HRDÝ),KTERÝ VŮBEC NETRESTAL TVRDÉ AŽ ZÁLUDNÉ FAULY SOUPEŘE(J.MÁLEK TO ODNESL SÁDROU NA SVÉ LEVÉ NOZE A NEZASÁHNE DO POSLEDNÍHO ZÁPASU V SEZÓNĚ) A ODPUSTIL MU MINIMÁLNĚ DVA PENALTOVÉ ZÁKROKY.
TAKÉ SE MUSÍM POZASTAVIT NAD VÝKONEM A.KŘIVKY,KTERÝ ROLI STOPERA(NEBÝT VLASTŇÁKU) ZVLÁDL S PŘEHLEDEM A BEZCHYBNĚ,A TAKÉ DOUFÁM ŽE SI J.ČIHÁK ROZMYSLÍ SVÉ UKONČENÍ KARIÉRY.A ZA TÝDEN KONEC SEZÓNY.