2010 / 2011

JARO 2011 - 13.KOLO - RYBITVÍ - ČIVICE 2 : 1

Branka:  M.SUCHÁNEK

Asistence:  P.PLÍŠEK
DO POSLEDNÍHO ZÁPASU V SEZONĚ Z RŮZNÝCH DŮVODŮ NENASTOUPILY - J.MÁLEK(sádra),P.HORÁČEK(karty),J.ČIHÁK A M.SVOBODA(prac.důvody).
ZAČÁTEK ZÁPASU TO BYLO TAKOVÉ OŤUKÁVÁNÍ Z OBOUCH STRAN,DOMÁCÍ BYLY LEPŠÍ V KOMBINACI.AŽ V 19min Z NIČEHONIC UDEŘILO,NEJPRVE L.MÁLEK PARÁDNÍM ZÁKROKEM ZNEŠKODNIL TUTOVKU DOMÁCÍCH,ALE Z NÁSLEDNÉHO ROHU PO CHYBĚ M.ZEMANA DOMÁCÍ SKÓROVALI 1:0.VE 31min MOHL VYROVNAT M.SUCHÁNEK ALE SVŮJ SAMOSTATNÝ NÁJEZD NEPROMĚNIL.POTÉ PŘEDVEDL PĚKNOU AKCI PŘEDVEDL M.PTÁČEK ml. ALE JEHO STŘELE CHYBĚL METR.NA KONCI POLOČASU SE DO ŠANCE DOSTALI DOMÁCÍ,L.MÁLEK ZACHRÁNIL.V 52min SUPER ŠANCE DOMÁCÍCH,KTEROU NA BRANKOVÉ ČÁŘE PARÁDNÍM ZÁKROKEM ZNEŠKODNIL KAPITÁN V.KOPA.BOHUŽEL V 59min TO BYLO UŽ 2:0 KDY SE DOMÁCÍ PROSADILY OPĚT PO ROHOVÉM KOPU,PODÍL VINY NA TOMTO GÓLU MÁ I L.MÁLEK.ZA NECELÝCH 10min ZDRAMATIZOVAL ZÁPAS M.SUCHÁNEK,KTERÝ SE PROSADIL PO ROHU P.PLÍŠKA 2:1.V POSLEDNÍCH 15min JSME DOMÁCÍ ZATLAČILY ALE BOHUŽEL VYROVNAT SE NÁM UŽ NEPODAŘILO.P.ROHLÍK V JASNÉ POZICI PÁLIL NAD,J.SUCHÝ V GÓLOVCE JEN DO PROSTŘED BRANKY A L.KŘIVKA NECHAL VYNIKNOUT GOLMANA DOMÁCÍCH,NA DRUHÉ STRANĚ SE DVĚMA DOBRÝMI ZÁKROKY BLÝSKL L.MÁLEK.A TO BYLA TEČKA ZA VÝBORNOU SEZONOU 2010/2011.
Poslední komentáře
12.06.2013 22:23:05: Schöne Seite ;) Here is my site: halong bay cruise december
12.06.2013 22:09:34: Ich bin gerade zufällig auf Ihrer Page gelandet (war auf der Suche nach einer anderen Websiete). Ich...