2010 / 2011

JARO 2011 - 2.KOLO - ČIVICE - ZDECHOVICE 2 : 1

Branky:  L.KŘIVKA , J.MÁLEK

Asistence:  S.KULHÁNEK , R.VOJTÍŠEK
HODNĚ VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ S POSLEDNÍM TÝMEM TABULKY.V PRVNÍCH 30 min. ZÁPASU JSME SOUPEŘI PRAKTICKY NEPŮJČILY MÍČ A VYTVÁŘELI SI JEDNU STŘELECKOU POZICI ZA DRUHOU,BOHUŽEL SE UJALA JEN POVEDENÁ DĚLOVKA L.KŘIVKY.DALŠÍ GÓLOVKY ZŮSTALY NEVYUŽITY.POTÉ SOUPEŘ PŘEDVEDL OJEDINĚLÝ PROTIÚTOK A PO ŠPATNÉM VYBĚHNUTÍ MOTYČKY VYROVNAL A TO NÁS UPLNĚ VYVEDLO Z RYTMU A DO KONCE POLOČASU JSME HRÁLY STRAŠNĚ.PO PŘESTÁVCE JSME SE OPĚT SNAŽILY O KOMBINAČNÍ FOTBAL A VYPRACOVALI SI OPĚT SPOUSTU ŠANCÍ,ALE OPĚT JSME ZTROSKOTÁVALI NA NEJLEPŠÍM HRÁČI NA HŘIŠTI( ZDECHOVICKÝ GÓLMAN ),KTERÝ NÁM VYCHYTAL MINIMÁLNĚ 5 TUTOVEK.ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK PŘIŠEL V 65 min KDY JSI J.MÁLEK ZKUŠENĚ DOŠEL PRO PENALTU,KTEROU S PŘEHLEDEM PROMĚNIL 2:1.DO KONCE ZÁPASU UŽ TO BYL SOUBOU NAŠICH STŘELCŮ S GÓLMANEM SOUPEŘE,KTERÝ JEDNOZNAČNĚ VYZNĚL PRO BRANKÁŘE.DOUFÁM ŽE V DALŠÍCH ZÁPASECH PŘEDVEDEME DALEKO LEPŠÍ VÝKON.