2010 / 2011

Branky:  2x P.HORÁČEK , L.KŘIVKA , S.KULHÁNEK

Asistence:  2x L.KŘIVKA , J.MÁLEK
UTRÁPENÉ VÍTĚZSTVÍ!!!

SOUPEŘ DORAZIL JEN S 10 HRÁČI A MY JSME NASTOUPILY DO ZÁPASU S TÍM ŽE SE NÁM NEMŮŽE NIC STÁT A PRVNÍCH 20 minut TO BYLA KATASTROFA A SOUPEŘ SE DOKONCE DOSTAL DO VEDENÍ 0:1.K OBRATU ZAVELEL J.MÁLEK,KTERÝ SI NABĚHL NA PAS P.HORÁČKA PROŠEL NAPŘÍČ CELÝM VÁPNEM PŘISTRČIL MÍČ L.KŘIVKOVI A TEN BOMBOU PROPÁLIL GOLMANA 1:1.POTÉ ZVÝŠIL P.HORÁČEK PO PERFEKTNÍ PŘIHRÁVCE OD OBRÁNCE SOUPEŘE.PŘED POLOČASEM PŘIDAL DALŠÍ GÓL P.HORÁČEK PO PRECIZNĚ ZAHRANÉM ROHU OD L.KŘIVKY.DRUHÝ POLOČAS SE DOHRÁVAL S POVINOSTI,SOUPEŘ OBČAS ZAHROZIL A MY JSME UŽ NEDOKÁZALI PROMĚŇOVAT ŠANCE (J.MÁLKA DVAKRÁT VYCHYTAL GÓLMAN,R.VOJTÍŠEK A J.ČIHÁK NEDOKÁZALI  VE VYLOŽENÝCH POZICÍCH HLAVOU TREFIT BRANKU) A TAK KONEČNOU PODOBU VÝSLEDKU DAL DALŠÍ ROH L.KŘIVKY,KTERÝ PŘESNĚ ZAKONČIL S.KULHÁNEK 4:1.V ZÁVĚRU JSME JEŠTĚ MOHLI INKASOVAT,ALE J.MÁLEK NA BRANKOVÉ ČÁŘE ZASKOČIL ZA CHYBUJÍCÍHO MOTYČKU.POCHALU ZASLOUŽÍME JEN ZA ZISKÁNÉ TŘI BODY,JINAK VÝKON NIC MOC.