2010 / 2011

JARO 2011 - 8.KOLO - ČIVICE - LIPOLTICE 1 : 2

Branky:  S.KULHÁNEK

Asistence:  R.VOJTÍŠEK
ZAČÁTEK ZÁPASU NÁM VŮBEC NEVYŠEL A UŽ VE TŘETÍ MINUTĚ JSME INKASOVALI GÓL PO CHYBĚ V OBRANĚ.PODLE TOHO TAKÉ VYPADAL CELÝ PRVNÍ POLOČAS,KDY JSME SI NEDOKÁZALI KLOUDNĚ PŘIHRÁT A SOUPEŘ NÁS PŘEHRÁVAL.DO KONCE POLOČASU JSME PO NEDOROZUMĚNÍ V OBRANĚ INKASOVALI JEŠTĚ JEDNOU A TAK BYL POLOČAS 0:2.MY JSME SI V PRVNÍM POLOČASE VYPRACOVALI JEN PÁR NÁZNAKŮ ŠANCÍ.VE DRUHÉM POLOČASE JSME INKASOVALI V 52 min GÓL,KTERÝ ALE ROZHODČÍ PRO HRU RUKOU NEUZNAL,PŘI POKUSU ZABRÁNIT GÓLU SE ZRANIL GOLMAN MOTYČKA A V BRANCE HO NAHRADIL J.ČIHÁK.NA HŘIŠTĚ ŠEL M.ZEMAN A J.MÁLEK SE POSUNUL DO ZÁLOHY A ZAČALY JSME HRÁT NA TŘI OBRÁNCE.OD TÉTO CHVÍLE JSME SI ZAČALI VYTVÁŘET I GÓLOVÉ ŠANCE,ALE BOHUŽEL JSME DOKÁZALI VSTŘELIT JEN JEDEN GÓL KDY SE PO VÝKOPU J.ČIHÁKA A PŘISTRČENÍ R.VOJTÍŠKA PROSADIL TEČOVANOU STŘELOU S.KULHÁNEK.V POSLEDNÍ VTEŘINĚ ZÁPASU MĚL NA KOPAČCE VYROVNÁNÍ P.PLÍŠEK,ALE BOHUŽEL NASTŘELIL JEN OBRÁNCE A TAK JSME PODRUHÉ ZA SEBOU ODEŠLI PORAŽENI 1:2.