10.KOLO - SELMICE - ČIVICE 2 : 3 - diskuze

Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1627":
JO JO MÁŠ PRAVDU,AKORÁT JSI NA TEN GÓL ASI ZAPOMĚL A CO TÝČE TÝ PENALTY,NO NEVÍM JESTLI SE ZROVNA TAKOVÁ RUKA DÁ OZNAČIT ZA JSNOU PENALTU,ALE NA DRUHOU STRANU MUSÍM UZNAT ŽE VY JSTE TAKY HRÁLY DOBŘE.TAK NA JAŘE SI TO ROSDÁME U NÁS JO.OK
Píďa
hráli jste dobře..hlavně Horáček..bez toho jste poloviční.začátek druhý půle jste se nedostali 15min za půlku.neuznanej gol kravina,ale jak šel sám na bránu tak tam zase stál 2 metry no..a v 90.minutě jasná deset..dobrej,napínavej match.
A CO TEN VÁŠ POMEZNÍ JAK SI VYMYSLEL OFSAID A HLAVNĚ DRUHEJ GÓL JSTE DALI JEN PROTO ŽE NÁŠ KAPITÁN ZKURVIL PŘIHRÁVKU,JINAK JSTE NIC NEMĚLI,ALE TO JE CELKEM JEDNO,DŮLEŽITÝ JE VÝSLEDEK A TEN JE 3:2 PRO NÁS,TAK ČUSsmiley
miloš
No nevím nevím zda jednostranné ,ale měli jste bobky ,navíc rozhodčí v 90. minutě nepískl jasnou ruku ve vápně ,ale prostě neměl koule na to odpískat proti Vám penaltu.Pak jako debil přišel a řekl ,že to byla ruka,ale prostě neměl na to to proti vám písknout.Měli jste víc štěstí jak rozumu :)
NO NEVÍM , NEVÍM - NEUZNANÝ GÓL + HRÁČ SÁM NA BRANKU.
Anonym
Chlapi začátek druhýho poločasu jste se nedostali za půlku, ale jinak zasloužená výhra ;)

ZA TENTO KLUB HRAJI OD SEZÓNY 2007/2008 A OD SEZONY(2012/2013) BUDU DĚLAT NĚCO JAKO ASISTENTA TRENÉRA , PO PŘÍCHODU DO ČIVICKÉHO KLUBU JSEM ZÍSKAL ZPĚT ZTRACENOU CHUŤ DO FOTBALU A DOUFÁM ŽE SE V PŘÍŠTÍCH SEZÓNÁCH POKUSÍME O NÁVRAT DO OKRESNÍHO PŘEBORU!BOHUŽEL POSLEDNÍ DOBOU SE NÁM TO V ČIVICÍCH SPÍŠE ROZPADÁ NEŽ ABY JSME SE SNAŽILY DOSTAT NAHORU