2011 / 2012

13.KOLO - ČIVICE - KOLESA 8 : 2

Branky:  2x J.MÁLEK , 2x P.HORÁČEK , 2x M.SUCHÁNEK , 2x S.KULHÁNEK

Asistence:  3x R.VOJTÍŠEK , 2x J.MÁLEK , 2x P.HORÁČEK , J.SUCHÝ

PARÁDNÍ KONCERT PŘI LOUČENÍ S PODZIMEM.
ZAČÁTEK POSLEDNÍHO ZÁPASU PODZIMU SE TROCHU OPOZDIL,PROTOŽE SE NEDOSTAVIL DELEGOVANÝ ROZHODČÍ A TAK MUSEL UTKÁNÍ ODŘÍDIT(BEZCHYBNĚ) JAN PLÍŠEK.DO TOHOTO UTKÁNÍ PŮJČIL J.MÁLEK DRES S č. 10 R.VOJTÍŠKOVI.
PO ZAČÁTEČNÍM OŤUKÁVÁNÍ JSME VSÍTILI PRVNÍ GÓL VE 20min. TO NAPŘÁHL J.MÁLEK A BYLO TO 1:0.DRUHÝ GÓL JSME PŘIDALI PO RYCHLÉ AKCI,KDY J.MÁLEK VYSLALA DO KŘÍDLA R.VOJTÍŠKA A TEN PARÁDNÍM CENTREM NAŠEL P.HORÁČKA A TEN HLAVOU ZVYŠOVAL NA 2:0.SMOLAŘEM TĚCHTO CHVIL BYL R.VOJTÍŠEK,KTERÝ SPÁLIL MINIMÁLNĚ TŘI TUTOVKY A TAK JSME ZA NEPROMĚŇOVÁNÍ ŠANCÍ BYLY POTRESTÁNÍ,HOSTÉ Z PRVNÍ SVOJI ŠANCE DOKÁZALI SKÓROVAT 2:1.POTÉ JSME OPĚT NEDALI DOBRÉ ŠANCE M.SUCHÁNEK A P.HORÁČEK,ALE NAŠTESTÍ SE TĚSNĚ PŘED ODCHODEM DO KABIN DOKÁZAL PROSADIT M.SUCHÁNEK A PŘÍZEMNÍ STŘELOU UPRAVIL NA POLOČASOVÝCH 3:1.HNED NA ZAČÁTKU DRUHÉHO POLOČASU VYSUNUL P.HORÁČEK,M.SUCHÁNKA TEN OBEŠEL GOLMANA A LEVAČKOU ZAVĚSIL 4:1.V 55.min HOSTÉ SNÍŽILI NA 4:2 Z PENALTY PO FAULU M.PTÁČKA A VYPADALO  TO ŽE SE NADECHUJÍ K NÁPORU.NAŠTĚSTÍ HNED Z ROZEHRÁVKY R.VOJTÍŠEK VYSLAL MEZI BEKY P.HORÁČKA A TEN VSÍTIL GÓL NA 5:2.PŘI TÉTO AKCI SE OVŠEM SRAZIL S HOSTUJÍCÍM GOLMANEM A MUSEL BÝT STŘÍDÁN.MÍSTO NĚHO NASKOČIL S.KULHÁNEK A HNED PO PĚTI MINUTÁCH NA HŘIŠTI UKÁZAL SVŮJ DŮRAZ PŘED BRANKOU A PO ROHU ZVYŠOVAL NA 6:2.V 70 min SE OPĚT DO ZAKONČENÍ DOSTAL S.KULHÁNEK,ALE NEDAL,STEJNĚ DOPADL I P.HORNÍČEK PŘI TRESTNÉM KOPU O 2 min POZDĚJI.OVŠEM HNED V ZÁPĚTÍ J.MÁLEK POSUNUL DO VÁPNA S.KUHÁNKOVI A TEN KŘÍŽNOU BOMBOU NEDAL GOLMANOVI ŠANCI 7:2.A TO NEJHEZČÍ PŘIŠLO NA KONEC.V 85min MINUTĚ NEZJIŠTNĚ PŘIHRÁL VE VÁPNĚ J.SUCHÝ J.MÁLKOVI A TEN PARÁDNÍM LOBEM UZAVŘEL NA KONEČNÝCH 8:2.V TOMTO ZÁPASE JSME PŘEDVEDLI SUPER VÝKON A TO JSME JEŠTĚ MNOHO ŠANCÍ NEPROMĚNILI.PO KONEČNÉM HVIZDU JSME SE MOHLI PLNĚ VRHNOU NA ROZLOUČENÍ S PODZIMNÍ SEZONOU.