2011 / 2012

2.KOLO - ROH.BĚLÁ - ČIVICE 2 :1

Branka:  P.HORÁČEK

Asistence:  J.MÁLEK
DO TOHOTO ZÁPASU JSME ŠLI S CÍLEM POTRÁPIT DOMÁCÍ A NÁŠ CÍL JSME PLNILY HNED OD ZAČÁTKU.DOMÁCÍ SE NEMOHLI DOSTAT DO HRY A MY JSME SI VYPRACOVALI STŘELECKÉ PŘÍLOŽITOSTI,ALE JAK STŘELU J.MÁLKA TAK POKUS P.HORÁČKA ZASTAVIL DOMÁCÍ GOLMAN A KDYŽ UŽ HO VE 25min S.KULHÁNEK PŘEKVAPIL STŘELOU Z ÚHLU TAK MU POMOHLA TYČ,KTERÁ HO ZACHRÁNILA I VE 37min PO PARÁDNÍ STŘELE J.MÁLKA Z TRESTNÉHO KOPU.BOHUŽEL DOMÁCÍM STAČILA JEDNA VÁŽNĚJŠÍ AKCE PŘED KONCEM POLOČASU KDY DOMÁCÍ ÚTOČNÍK ZATÁHL MÍČ DO VÁPNA,PŘIHRÁL POD SEBE NA VOLNÉHO SPOLUHRÁČE A L.MÁLEK BYL BEZ ŠANCE 1:0.NA ZAČÁTKU DRUHÉHO POLOČASU NÁS PODRŽEL L.MÁLEK DOBRÝM ZÁKROKEM.V 52min ŠEL P.HORÁČEK SÁM NA GOLMANA BOHUŽEL NEDAL.V 54.min PO ŠPATNÉ ROZEHRÁVCE L.KŘIVKY JSME INKASOVALI PODRUHÉ,KDY SI CENTR DO OTEVŘENÉ OBRANY NAŠEL DOMÁCÍ ÚTOČNÍK A OD TYČE DAL NA DVA NULA.ZA DALŠÍ DVĚ MINUTY OVŠEM ROZEHRÁL J.MÁLEK TRESTNÝ KOP PŘESNĚ NA HLAVU P.HORÁČKA  A TEN KŘÍŽEM PŘES CELOU BRÁNU SNÍŽIL NA 2:1.V 60min PO CHYBĚ J.MÁLKA A FAULU M.ZEMANA ZAHRÁVALI DOMÁCÍ POKUTOVÝ KOP,DOMÁCÍ STŘELEC NETREFIL MEZI TŘI TYČE A NAŠE ŠANCE NA BODY STÁLE ŽILA.BOHUŽEL GOLMAN DOMÁCÍM DALŠÍ GÓLOVOU HLAVIČKU P.HORÁČKA ZNEŠKODNIL A ZÁVĚR SI UŽ DOMÁCÍ POHLÍDALI.URČITĚ JSME ALE PODALI BOJOVNÝ DOBRÝ VÝKON A DOMÁCÍ JSME HODNĚ POTRÁPILY.
Poslední komentáře
23.08.2011 08:50:16: BUDU SE SNAŽITsmiley${1}
22.08.2011 14:58:31: Doufám ,že příště to bude už bez překlepů. Bylo by to lepší počteníčko . smiley${1}Major