2011 / 2012

4.KOLO - KŘIČEŇ - ČIVICE 2 : 2

Branky:  2x J.MÁLEK ( 2x p. )

Asistence:  2x P.PLÍŠEK
PENALTOVÝ ZÁPAS P.PLÍŠKA.
V TOMTO ZÁPASE SE DO BRANKY POSTAVIL DĚDEK JIRKA ČIHÁK.
ZAČÁTEK ZÁPASU PATŘIL DOMÁCÍM,KTERÝM JSME TO USNADNILI NAŠI ŠPATNOU HROU A NEOBSAZOVÁNÍM HRÁČŮ,KTEŘI SI MOHLI V KLIDU KOMBINOVAT.V 5min MĚLI DOMÁCÍ PRVNÍ ŠANCI,ALE MÍŘILI NAD.V 11min OVŠEM UŽ DOMÁCÍ KAPITÁN ZAMÍŘIL Z TRESTNÉHO KOPU PŘESNĚ A BYLO TO 1:0.V 18min SE DO ŠANCE DOSTAL R.VOJTÍŠEK ALE MÍČ NAPÁLIL JEN DO RUKAVIC DOMÁCÍHO GOLMANA.ZA NĚKOLIK OKAMŽIKŮ J.MÁLEK JEN TĚSNĚ MINUL BRANKU Z TRESTŇÁKU.VE 24min SE DO VÁPNA VŘÍTIL P.PLÍŠEK OBELSTIL OBRÁNCE,KTERÝ HO FAULOVAL A J.MÁLEK BEZPEČNĚ PENALTU PROMĚNIL 1:1.POTÉ V ROZMEZÍ DVOUCH MINUT SE DO ŠANCÍ DOSTALI M.ZEMAN A M.SUCHÁNEK ,ALE OBA PÁLILI NAD BRANKU DOMÁCÍCH.VE 35 min MĚLI DVĚ ŠANCE DOMÁCÍ,PŘI PRVNÍ ZACHRÁNIL J.ČIHÁK A DRUHOU ZASTAVILA S POMOCÍ J.ČIHÁKA TYČ.VE 38 min SE P.PLÍŠEK OPĚT PROSADIL VE VÁPNĚ,BOHUŽEL TENTOKRÁT TO BYLO V NAŠEM POKUTOVÉM ÚZEMÍ,KDE SI ZAHRÁL NA VOLEJBALISTU A DOMÁCÍ JEHO HRANÍ RUKOU Z PENALTY POTRESTALI 2:1.PRAKTICKY HNED PO ROZEHRÁVCE SE DO ŠANCE DOSTAL S.KULHÁNEK ALE DOMÁCÍHO GOLMANA NEPŘEKONAL.VE 45min NÁM ZATRNULO,STŘELU Z POZA ŠESTNÁCKY VYTLAČIL J.ČIHÁK NA TYČ A POTÉ TYGŘÍM SKOKEM ZACHRÁNIL PŘED DOBÍHAJÍCÍM DOMÁCÍM ÚTOČNÍKEM.DRUHÝ POLOČAS ZAČALI DOMÁCÍ ŠANCÍ ALE JEJICH ÚTOČNÍK PÁLIL VYSOKO NAD.V 50min MĚL DALŠÍ ŠANCI S.KULHÁNEK,ALE OPĚT NEUSPĚL.V 60min SE PO PARÁDNÍ KOMBINAČNÍ AKCI OBJEVIL SÁM PŘED GOLMANEM P.PLÍŠEK,BYL ZE ZADU FAULOVÁN(zařídil třetí penaltu v zápase) A J.MÁLEK BEZPEČNĚ PROMĚNIL I DRUHOU PENALTU 2:2.DO KONCE ZÁPASU MĚLI OPTICKOU PŘEVAHU DOMÁCÍ A ZAHRÁVALI NĚKOLIK STANDARTNÍCH SITUACÍ,ALE I MY JSME PODNIKLI NĚKTERÉ DOBRÉ PROTIÚTOKY BOHUŽEL BEZ GÓLOVÉHO EFEKTU A KDYŽ ANI DOMÁCÍ NEDOKÁZALI SVÉ ŠANCE VYUŽÍT SKONČIL ZÁPAS REMÍZOU 2:2.