2011 / 2012

7.KOLO - ČIVICE - MÁTEŘOV 0 : 0

Branky:  --

Asistence:  --
V 7.KOLE JSME V SOUSEDSKÉM DERBY PŘIVÍTALI HRÁČE MÁTEŘOVA,OBA TÝMY SE PŘED ZÁPASEM NACHÁZELI V ÚPLNĚ JINÉM ROZPOLOŽENÍ.ZATÍMCO MY JSME PO DVOUCH PORÁŽKÁCH PO ŠPATNÝCH VÝKONECH NEMĚLI MOC SEBEVĚDOMÍ,TAK MÁTEŘOV K NÁM PŘIJEL JAKO VEDOUCÍ TÝM KTERÝ JEŠTĚ NEZTRATIL ANI BOD.
V TOMTO ZÁPASE SE V NAŠEM DRESU PŘEDSTAVILI 3 NOVÁČCI: NA STOPERU NASTOUPIL PETR HORNÍČEK (NEJLEPŠÍ NA HŘIŠTI), V ÚTOKU PETR KLOBOUK A NA LAVIČCE ZŮSTAL PETR VÝSOCKÝ.
V PRVNÍM POLOČASE SE HRA ODEHRÁVALA PŘEVÁŽNĚ MEZI ŠESTNÁCKAMI S TÍM ŽE MÁTEŘOV MĚL MÍČ ČASTĚJI NA KOPAČKÁCH.V PRVNÍ ŠANCI SE OBJEVILI HOSTÉ ,ALE MÍŘILI MIMO.VE 32min HLAVIČKOVAL PO ROHU P.HORÁČEK,ALE HOSTUJÍCÍ OBRÁNCE U TYČE JEHO POKUS VYKOPL.VE 40min SE PĚKNĚ UVOLNIL J.MÁLEK A PO NARÁŽEČCE S R.VOJTÍŠKEM VYSLAL DĚLOVKU KTEROU HOSTUJÍCÍ GOLMAN VYTÁHL KONEČKY PRSTŮ NA ROH.TĚSNĚ PŘED POLOČASEM MĚL DALŠÍ ŠANCI P.HORÁČEK ALE PO CENTRU J.MÁLKA HLAVOU PŘESTŘELIL.
DRUHÝ POLOČAS JSME ZAČALI MIRNOU PŘEVAHOU KTERÁ VYÚSTILA V PÁR ROHOVÝCH KOPŮ A ZÁVARŮ PŘED HOSTUJÍCÍ BRANKOU ALE BEZ ŮSPĚCHU.V 60min SE POPRVÉ ZASKVĚL NESTÁRNOUCÍ DĚDEK V BRANCE JIRKA ČIHÁK A VÝBORNÝCH ZÁKROKEM ZACHRÁNIL PŘED DOBÍHAJÍCÍM ÚTOČNÍKEM.V 70min MĚL GÓLOVKU NA KOPAČCE J.SUCHÝ,PO CENTRU M.ZEMANA BOHUŽEL V JASNÉ ŠANCI PŘESTŘELIL.ZA DALŠÍCH 5 MINUT SE DO PODOBNÉ ŠANCE DOSTAL J.MÁLEK ALE BALON HLEDAJÍ JEŠTĚ TEĎ.V 80min MOHLI STRHNOUT VEDENÍ NA SVOJÍ STRANU MÁTEŘOVŠTÍ ALE PAVOUK J.ČIHÁK BYL PROTI A BRAVURNĚ ZASÁHL.DO KONCE ZÁPASU SE UŽ SKÓRE NEZMĚNILO A TAK ZÁPAS SKONČIL ZASLOUŽENOU REMÍZOU 0:0.POCHVALU ZASLUHUJE CELÝ KOLEKTIV ZA BOJOVNOST.