2011 / 2012

8.KOLO - ST.ŽDÁNICE - ČIVICE 0 : 4

Branky:  3x P.HORÁČEK , J.MÁLEK

Asistence:  2x P.KLOBOUK , L.KŘIVKA , P.HORNÍČEK
V 8.KOLE JSME ZAJÍŽDĚLY NA HORKOU PŮDU DO ST. ŽDÁNIC,KDE SE NÁM V POSLEDNÍ DOBĚ VŮBEC NEDAŘILO.
V ZAČÁTKU UTKÁNÍ SE HRA ODEHRÁVALA MEZI OBĚMA ŠESTNÁCKAMI,NÁM SE DAŘILA KOMBINACE A POSTUPNĚ JSME ZÍSKAVALI MÍRNOU PŘEVAHU.TU KORUNOVAL V 25.min J.MÁLEK KTERÝ S PŘÍMÉHO KOPU VYMETL PAVUČINKY DOMÁCÍ BRANKY 0:1.KE KONCI POLOČASU SE DOMÁCÍ DOSTALI DO ŠANCE ,ALE PŘESTŘELILY.TĚSNĚ PŘED PAUZOU JEŠTĚ PÁLIL NAD BRANKU M.ZEMAN.DO DRUHÉHO POLOČASU SE NÁM VYDAŘIL VSTUP A PO PARÁDNÍ KOLMICI L.KŘIVKY SKÓROVAL P.HORÁČEK 0:2.PO HODINĚ HRY MĚLI DOMÁCÍ GÓLOVKU ALE UTOČNÍK Z MALÉHO VÁPNA NAPÁLIL BALON NAD BŘEVNO.V ZÁPĚTÍ VYSLAL BOMBU NA SOUPEŘOVU BRANKU P.HORÁČEK,BOHUŽEL O KOUSEK MINUL.V 70min PŘIŠEL ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK ZÁPASU,PO DOMNĚLÉM FAULU V.KOPY ROZHODČÍ ODPÍSKAL PRO DOMÁCÍ PENALTU,KTEROU OVŠEM M.MOTYČKA BRAVURNĚ ZNEŠKODNIL.POSLEDNÍ DESETIMINUTOVKA PATŘILA P.HORÁČKOVY KTERÝ ZKOMPLETOVAL HATTRICK,NEJPRVE V 83min ZVYŠOVAL NA 3:0 A V 86min UPRAVIL NA KONEČNÝCH 0:4,ALE MOHLO BÝT JEŠTĚ VESELI,PROTOŽE V 90min VYSTŘELIL J.MÁLEK A P.HORÁČEK DORÁŽEL Z MALÉHO VÁPNA,ALE K PŘEKVAPENÍ VŠECH NETREFIL BRANKU.NICMÉNĚ JSME SI ZASLOUŽENĚ ODVEZLI VŠECHNY TŘI BODY.POCHVALU ZASLUHUJE CELÝ KOLEKTIV VE KTERÉM VYNIKL STŘELECKY DISPONOVANÝ P.HORÁČEK.JEN TAK DÁL BORCI.