2011 / 2012

HODNOCENÍ PODZIMU 2011

HODNOCENÍ PODZIMU PODLE TRENÉRA

Hodnocení podzimní části fotbalové sezóny.

Byl jsem požádán Honzou o vyhodnocení podzimní části sezóny, a proto si dovolím napsat několik řádků z mého pohledu. Ale dříve bych se v krátkosti vrátil k sezóně minulé, jelikož podle mého názoru tento podzim na ni plynule navázal. V loni se po několika letech začalo opět trénovat a výsledky tomu odpovídaly. Nemuseli jsme se stresovat do konce sezóny a hrát o záchranu jak to bylo několik let již naprosto normální!

A teď již k podzimu.  Začátek sezóny nebyl špatný, ale pak došlo k hernímu a výsledkovému  útlumu, který byl korunován hloupou prohrou v Dražkovicích a debaklem doma s Újezdem, naštěstí pak nastal obrat, jak ve hře, tak ve výsledcích. Velmi k tomu pomohlo několik důležitých a dle mého názoru rozhodujících faktorů. Příchod Petra Horníčka, jeho zkušenosti, ale také postava vhodná do naší trpasličí obrany byl tím základním pilířem úspěchů, od tohoto okamžiku jsme již neprohráli. Díky tomu bylo možno posunout Málka do záložní řady a posílit i naši ofenzivní část hry. Další a velmi důležitou okolností byla pozitivní proměna p. Horáčka, který se konečně letos přestal vybavovat s rozhodčíma, hádat se o každou hloupost, ale plně se soustředil na hru a výsledkem byla neuvěřitelná střelecká potence. Snad mu vydrží delší dobu. Ale zlepšení nastalo u všech, začalo se více na hřišti kombinovat, bojovalo se do poslední minuty a žádný zápas pro nás nabyl ztracen. Dovolím si tvrdit, že jsme někdy hráli i fotbal!!! Jenom je škoda, že někteří převážně mladší hráči neumí lépe a s rozvahou vyřešit nabídnuté gólové příležitosti, snad se to v budoucnu zlepší. Dále bych rád ocenil přístup hráčů Čiháka, Svobody, Kulhánka a Ptáčka, kteří nahlásili konec fotbalové kariéry, ale v případě potřeby jsou kdykoli k dispozici a nevadí jim začít zápas třeba na lavičce, doufám, že jejich služby budu na jaře moci opět využívat.

Co nás čeká na jaře. Díky počtu získaných bodů a postavení v tabulce se může zdát, že jaro bude v pohodě, ale opak je pravdou! Každý soupeř se na nás bude chtít vytáhnout a někteří nám mají co vracet. Proto doufám, že budeme poctivě trénovat dál, ba naopak se účast na trénincích zlepší, v tom mají někteří hráči mezery. Dále bych chtěl upozornit, že na jaře začnu do základní sestavy více tlačit mladší hráče, ovšem musejí mne přesvědčit o svých kvalitách a schopnostech.

Rád bych na závěr Všem rád poděkoval za solidně odehranou podzimní část sezóny a popřál co nejvíce bodů a radosti v její jarní části. Také děkuji Pepovi, za projevenou důvěru a dobré rady v ošemetných situacích, ještě dlouho je asi budu potřebovat! A velký dík také všem třem Pavlům, kteří se starali o administrativní záležitosti a působili jako asistenti rozhodčího, na což je potřeba dle mého názoru kolikrát i odvaha.

Fotbalu zdar a na jaře nazdar!                         Kvapil ( TRENÉR KRAKEN )

Poslední komentáře
13.06.2012 11:03:14: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění porovnání
11.06.2012 23:55:20: www.antharant.cz výkup starých knih