2011 / 2012

JARO 2012 - 1.KOLO - PŘELOVICE B - ČIVICE 2 : 0

Branky:  ---

Asistence:  ---
NA PRVNÍ JARNÍ UTKÁNÍ JSME NASTOUPILY BEZ PODZIMNÍ POSILY P.HORNÍČKA,KTERÉMU SKONČILO HOSTOVÁNÍ A BEZ ZRANĚNÉHO(NEMOCNÉHO) P.HORÁČKA. V TOMTO UTKÁNÍ SE UKÁZALO JAKÉ TO JE KDYŽ SI HLAVNÍ SLOVO VEZME ROZHODČÍ A PRAKTICKY ROZHODNE O OSUDU UTKÁNÍ,ALE NA DRUHOU STRANU MUSÍM UZNAT ŽE JSME SI UTKÁNÍ PROHRÁLI I NEPROMĚŇOVÁNÍM GÓLOVÝCH ŠANCÍ A TO HLAVNĚ V PRVNÍM POLOČASE.V OBROVSKÝCH ŠANCÍCH NEUSPĚLI M.SUCHÁNEK , R.VOJTÍŠEK A ANI S.KULHÁNEK A TAK PŘIŠEL TREST KDY PO CHYBĚ SE DOMÁCÍ Z NIČEHO NIC DOSTALI DO VEDENÍ 1:0.POTÉ JEŠTĚ NASTŘELILY TYČ NAŠÍ BRANKY.NA KONCI POLOČASU JSME SE DOŽADOVALI PENALTY PO FAULU NA M.SVOBODU,ALE ROZHODČÍ JASNÝ FAUL NEVIDĚL.PŘI ODCHODU DO KABIN KRITIZOVAL S.KULHÁNEK ROZHODČÍHO A TEN K PŘEKVAPENÍ VŠECH UKÁZAL ŽLUTOU KARTU J.MÁLKOVI SE SLOVY ŽE MU JE JEDNO KDO TO ŘEKL ALE JSEŠ KAPITÁN A TAK MÁŠ ŽLUTOU.BOHUŽEL V 50min J.MÁLEK FAULOVAL PRONIKAJÍCÍHO HRÁČE A BYLA S TOHO PENALTA A PO ROZMYŠLENÍ ROZHODČÍ UDĚLIL J.MÁLKOVI ŽLUTOU A TUDÍŽ NÁSLEDNĚ ČERVENOU KARTU.DOMÁCÍ PENALTU NEPROMĚNILY,TREFILY TYČ.V DALŠÍM PRŮBĚHU ZÁPASU UŽ JSME SI VYPRACOVALI JEDNU ŠANCI ALE M.SUCHÁNEK ZE STRANY GOLMANA NEPROPÁLIL.DOMÁCÍ PŘIDALI POJISTKU Z VYMYŠLENÉ PENALTY,KDE FAUL VIDĚL JEN ROZHODČÍ 2:0.A TÍMTO VÝSLEDKEM UTKÁNÍ I SKONČILO.BOHUŽEL VE VYROVNANÉM UTKÁNÍ KDE JSME MĚLI VÍCE BRANKOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ JSME ODEŠLI PORAŽENI.DO DALŠÍCH ZÁPASŮ MUSÍME ZLEPŠIT KONCOVKU.