2011 / 2012

JARO 2012 - 11.KOLO - LÁNY - ČIVICE 4 : 1

Branky:  M.SUCHÁNEK
Asistence:  R.VOJTÍŠEK
BOHUŽEL I V DERBY NA LÁNECH JSME NAVÁZALI NA MIZERNÉ JARNÍ VÝSLEDKY I KDYŽ VÝKON NEBYL TAK ŠPATNÝ.ALE OPĚT JSME NEDOKÁZALI PROMĚNIT I TY NEJVYLOŽENĚJŠÍ ŠANCE,BOHUŽEL STÁLE SE UKAZUJE JAK MOC NÁM CHYBÍ STŘELEC P.HORÁČEK A KDYŽ SE K TOMU PŘIDALA I SMŮLA KTEROU JSME V ZÁPASE MĚLI - 2x BŘEVNO A DALI JSME SI DVA VLASTNÍ GÓLY ( J.MÁLEK A S.KULHÁNEK ) NEMOHLI JSME POMÝŠLET NA BODOVÝ ZISK.TAK SNAD ZA TÝDEN V POSLEDNÍM DOMÁCÍM ZÁPASE SEZÓNY SE KONEČNĚ DOČKÁME JARNÍHO VÍTĚZSTVÍ.