2011 / 2012

JARO 2012 - 12.KOLO - ČIVICE - SEMÍN 1 : 3

Branky:  J.MÁLEK
Asistence:  P.HORÁČEK
OPĚT JSME NEPROMĚNILY GÓLOVÉ ŠANCE A SOUPEŘI JSME GÓLY NABÍDLI SVÝMI CHYBAMI.A KDYŽ UŽ SE NÁM POVEDLA NĚJAKÁ STŘELA TAK JI ZNEŠKODNIL HOSTUJÍCÍ GOLMAN.SNÍŽENÍ JSME SE DOČKALI V 75min KDY P.HORÁČEK VYSUNUL J.MÁLKA A TEN KONEČNĚ ROZVLNIL SÍŤ ZA GOLMANEM,BOHUŽEL ZA CHVILKU CHYBOVAL M.ZEMAN,FAULOVAL UNIKAJÍCÍHO HRÁČE A BYLA Z TOHO ČERVENÁ A PENALTA,TU HOSTUJÍCÍ ÚTOČNÍK NAPÁLIL VYSOKO NAD.JEŠTĚ ŽE UŽ ZA TÝDEN KONČÍ SEZÓNA,PROTOŽE TO CO PŘEDVÁDÍME NA JAŘE JE FAKT HRŮZA.