2011 / 2012

JARO 2012 - 13.KOLO - KOLESA - ČIVICE 7 : 1

Branky:  M.MOTYČKA
Asistence:  J.MÁLEK
NA TOTO UTKÁNÍ JSME SE JEN TAK TAK SEŠLI A BOHUŽEL JSME SEZÓNU ZAKONČILY TAK JAKO JSME HRÁLI CELÉ JARO - HROZNĚ.PODALI JSME TRAPNÝ VÝKON A JEN HODNĚ ZÍSKANÝCH BODŮ NA PODZIM NÁS UDRŽELO V SOUTĚŽI,PROTOŽE NA JAŘE JSME DOKÁZALI ZÍSKAT JEN 2 BODY ZA DVĚ DOMÁCÍ REMÍZI.
V TOMTO UTKÁNÍ NÁM OPĚT NEVYŠEL ZAČÁTEK KDY JSME PO 25 min PROHRÁVALI 3:0 A ZVLÁŠTĚ PRVNÍ GÓL BYL ZAJIMAVÝ KDY DOMÁCÍ HRÁČ NAKOPL MÍČ JEŠTĚ ZVLASTNÍ POLOVINY A TEN SKONČIL V NAŠÍ SÍTI.PO PŮLHODINĚ ODSTOUPIL PRO ZRANĚNÍ P.HORÁČEK.NA KONCI POLOČASU VYKŘESAL NADĚJI M.MOTYČKA KTERÝ DORAZIL PŘÍMÝ KOP J.MÁLKA.JENŽE DRUHÝ POLOČAS TO UŽ BYLA EXIBICE DOMÁCÍHO TÝMU,KTERÝ POTŘEBOVAL VYHRÁT A TAK TAKÉ K ZÁPASU PŘISTOUPIL.MY JSME SE DRUHÝ POLOČAS JEN TAK POTULOVALI PO HŘIŠTI A DĚLALI JSME HLOUPÉ AŽ ŠKOLÁCKÉ CHYBY ZKTERÝCH DÁVALI DOMÁCÍ LACINÉ GÓLY A TO JEŠTĚ L.MÁLEK PÁR ČISTÝCH TUTOVEK VYČAPAL.TAK SE NÁM V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ BUDE DAŘIT LÉPE.