2011 / 2012

JARO 2012 - 4.KOLO - ČIVICE - KŘIČEŇ 0 : 4

Branky:  ---

Asistence:  ---
V TOMTO ZÁPASE SE DO SESTAVY VRÁTIL KAPITÁN J.MÁLEK(PO 2 zápasovém trestu za ČK).ZAČÁTEK ZÁPASU NÁM VŮBEC NEVYŠEL.SCHÁZELO NÁM ÚPLNĚ VŠECHNO-POHYB,KOMBINACE,BRÁNĚNÍ.A TAK NEBYLO DIVU ŽE SE HOSTÉ DOSTALI V 10 min DOSTALI DO VEDENÍ.BOHUŽEL JIM KE GÓLU POMOHLA CHYBA BRANKÁŘE.HOSTUJÍCÍ HRÁČ HLAVIČKOVAL DOPROSTŘED BRANKY A NÁŠ SVÝM ZÁKROKEM SKONČIL PŮL METRU ZA ČAROU I S MÍČEM 0:1.PO TOM GÓLU JSME ZAČALI TROŠKU HRÁT A PŘIPRAVILY JSME SI I ŠANCE,ALE M.SVOBODA A M.SUCHÁNEK NEUSPĚLI.VE 33min JSME MĚLI OBROVSKOU ŠANCI,JAN SUCHÝ HLAVIČKOVAL(DOSTAL DIREKT OD GOLMANA) MÍČ SE ODRAZIL OD JEDNÉ TYČE,POTÉ PUTOVAL PO BRANKOVÉ ČÁŘE KE DRUHÉ TYČI OD KTERÉ SE ODRAZIL DO POLE.VE 39 min FAULOVAL VE VÁPNĚ V.KOPA A HOSTÉ KOPALI PENALTU - TU PARÁDNĚ ZNEŠKODNIL M.MOTYČKA.BOHUŽEL VE 45min PO NEDORUMNĚNÍ PŘI ROHU JSME INKASOVALI ŠATŇÁK NA 0:2.V 53 min MINUTĚ MOHL SNÍŽIT L.KŘIVKA,ALE PŘESTŘELIL.V 58 min JSME OPĚT PO CHYBĚ BRANKÁŘE INKASOVALI PO ROHU TŘETÍ GÓL A BYLO HOTOVO.V DALŠÍM PRŮBĚHU MĚL SUPERŠANCI P.PLÍŠEK ,ALE NASTŘELIL JEN HOSTUJÍCÍHO BRANKÁŘE.KE STŘELE SE DOSTAL I J.MÁLEK A V 82min VYZVAL R.VOJTÍŠKA KE SKÓROVÁNÍ,ALE TEN BOHUŽEL SÁM PŘED BRÁNKÁŘEM SELHAL.HOSTÉ MĚLI PÁR GÓLOVEK,KTERÉ ZNEŠKODNIL VÝBORNÝMI ZÁKROKY M.MOTYČKA , ALE PŘECI HO HOSTÉ JEŠTĚ JEDNOU PŘEKONALI A TAK ZÁPAS SKONČIL 0:4.