2011 / 2012

JARO 2012 - 6.KOLO - ČIVICE - DRAŽKOVICE 3 : 3

Branky:  2x L.KŘIVKA , M.SUCHÁNEK

Asistence:  M.PTÁČEK ml. , J.MÁLEK , R.VOJTÍŠEK
V TOMTO ZÁPASE JSME CHTĚLI KONEČNĚ NA JAŘE BODOVAT.BOHUŽEL NÁM NEVYŠEL ZAČÁTEK A PO CHYBĚ GOLMANA JSME V 5min PROHRÁVALI 0:1.V DALŠÍM PRŮBĚHU PRVNÍHO POLOČASU TO BYL OPĚT NÁŠ SOUBOU S PROMĚŇOVÁNÍM ŠANCÍ.V DOBRÝCH ŠANCÍCH SE 3x OBJEVIL M.SUCHÁNEK A 2x ZTRESTŇÁKU PÁLIL J.MÁLEK,ALE ANI JEDNOU SE NETREFILY DO ČERNÉHO.VYROVNÁNÍ JSME SE DOČKALI TĚSNĚ PŘED ODCHODEM DO KABIN,KDY SI M.SUCHÁNEK ZPRACOVAL PAS OD M.PTÁČKA,OBEŠEL GOLMANA A KONEČNĚ VE 4 ŠANCI ROZVLNIL SÍŤ 1:1.BOHUŽEL DO DRUHÉHO POLOČASU JSME MĚLI JEŠTĚ HORŠÍ VSTUP NEŽ DO PRVNÍHO.SOUPEŘ NÁM VSÍTIL GÓL IHNED PO REZEHRÁNÍ 1:2.V 60min JSME INKASOVALI PO TŘETÍ TO SI SOUPEŘŮV HRÁČ VZAL NA PŮLCE BALON OBEŠEL 5 NAŠICH HRÁČŮ!!! A POHODLNĚ ZAVĚSIL 1:3.OD 70min SE J.MÁLEK VYSUNUL DO ZÁLOHY A M.PTÁČEK SE POSUNUL DO OBRANY.TENTO TAH SE ZAČAL VYPLÁCET V 75min KDY J.MÁLEK ROZEHRÁL ZE STRANY PŘÍMÝ KOP A L.KŘIVKA MÍČ S POMOCÍ SOUPEŘOVA OBRÁNCE DOTLAČIL DO SÍTĚ 2:3.NAKONEC SE NÁM PODAŘILO I VYROVNAT..V 89min NAKOPL DLOUHÝ PAS L.MÁLEK,VE VÁPNĚ VYHRÁL HLAVIČKOVÝ SOUBOU J.MÁLEK,MÍČE SE ZMOCNIL R.VOJTÍŠEK A TEN PARÁDNÍ ZPĚTNOU PŘIHRÁVKOU NAŠEL LEVAČKU L.KŘIVKY A TEN BOMBOU VYROVNAL NA KONEČNÝCH 3:3.NUTNO PODOTKNOUT ŽE JSME PODALY DO 75min SLABÝ VÝKON A VYROVNÁNÍ JSME DOSLOVA VYBOJOVALI.JESTLI BUDEME HRÁT TAKTO I PŘÍŠTĚ V MÁTEŘOVĚ,TAK BYSME MOHLI ODJET I Z DEBAKLEM A NEBO NÁS DERBY NAKOPNE A BUDEME ZAS HRÁT FOTBAL JAKO NA PODZIM.