2011 / 2012

JARO 2012 - 7.KOLO - MÁTEŘOV - ČIVICE 5 : 0

Branky:  ---

Asistence:  ---
DERBY NÁM VŮBEC NEVYŠLO A BYLA TO JEDNA VELKÁ KATASTROFA.NEJHORŠÍ DERBY ZA POSLEDNÍCH PÁR LET.BYLY JSME VE VŠECH SMĚRECH HORŠÍ NEŽ DOMÁCÍ HRÁČI.V KOMBINACI , V POHYBU , V DŮRAZU A HLAVNĚ NÁM CHYBĚLA CHUŤ DO HRY.UŽ BY JSME SE MĚLI NAD NAŠIMY VÝKONY ZAMYSLET!!!A KDYŽ UŽ JSME SE DOKÁZALI DOSTAT DO NĚJAKÉ ŠANCE TAK NÁM CHYBĚL KLID V ZAKONČENÍ S KTERÝM SE POTÝKÁME CELÉ JARO.A KDYŽ SE KTOMU PAK PŘIDAJÍ HRUBÉ A ŠKOLÁCKÉ CHYBY JE PAK VÝSLEDEK TAKOVÝ JAKÝ JE.DO 80 min TO BYLO 2:0 ALE V POSLEDNÍCH 10 min JSME INKASOVALI DALŠÍ TŘI BANÁNY A JELY JSME DOMŮ.DOUFÁM ŽE PŘÍŠTÍ ZÁPAS SE UŽ CHYTNEME JAK STŘELECKY TAK HLAVNĚ PŘEDEVŠÍM HERNĚ.