2011 / 2012

JARO 2012 - 9.KOLO - RYBITVÍ - ČIVICE 4 : 3

Branky:  2x J.MÁLEK (1x p.) , M.SVOBODA

Asistence:  2x R.VOJTÍŠEK , L.KŘIVKA
V TOMTO UTKÁNÍ NÁM JAKO UŽ TRADIČNĚ NA JAŘE NEVZŠEL ZAČÁTEK UTKÁNÍ, A V 11min JSME UŽ PROHRÁVALI PO HRUBÝCH CHYBÁCH 2:0.NAŠTESTÍ JSME PO DRUHÉM GÓLU IHNED ODPOVĚDĚLI KRÁSNOU AKCÍ - L.KŘIVKA NÁDHERNÝM PASEM VYSUNUL J.MÁLKA A TEN SÁM PROTI GOLMANOVI PRAVOU NOHOU NEZAVÁHAL 2:1.BOHUŽEL VE 20min UŽ TO BYLO 3:1,KDYŽ NEJPRVE SI HRÁČ DOMÁCÍCH POHRÁL S NAŠÍM HRÁČEM NA LAJNĚ,ODCENTROVAL A L.MÁLEK MÍČ NEUDRŽEL A UPLNĚ VPLNÝ DOMÁCÍ ÚTOČNÍK ZVÝŠIL.POTÉ VYSLAL SVOJI JEDOVKU J.MÁLEK,ALE JEN DOPROSTŘED BRANKY.V 35min JSME ZAHRÁVALI ROH A DO VZDUCHU SE POVĚSIL L.KŘIVKA A JEHO BOMBA HLAVOU SKONČILA NA BŘEVNĚ DOMÁCÍ BRANKY.TĚSNĚ PŘED PAUZOU JSME DOKÁZALI SNÍŽIT.P.PLÍŠEK ROZEHRÁL NA R.VOJTÍŠKA TEN PŘEDLOŽIL M.SVOBODOVI A JEHO STŘELU Z PRVNÍ ZASTAVILA AŽ SÍŤ 3:2.DRUHÝ POLOČAS SE ODEHRÁVAL MEZI VÁPNY AŽ DO 67min,TO DO VÁPNA VTRHNUL R.VOJTÍŠEK A BYLA Z TOHO PENALTA A PŘI TĚCH JE J.MÁLEK LETOS 100% A BYLO VYROVNÁNO 3:3.ZANEDLOUHO PO VYROVNÁNÍ MĚL NA KOPAČCE VEDOUCÍ GÓL M.MOTYČKA,KTERÝ PELÁŠIL SÁM NA BRANKAŘE,BOHUŽEL NEPROMĚNIL A BYLY JSME ZA TO POTRESTÁNI.V 83min FAULOVAL M.ZEMAN DOMÁCÍHO ÚTOČNÍKA VE VÁPNĚ A BYLO Z TOHO PENALTA PRO DOMÁCÍ A TU DOMÁCÍ HRÁČ S PŘEHLEDEM PROMĚNIL 4:3.TAKŽE JSME OPĚT NEZÍSKALI ANI BOD.V PŘÍŠTÍM KOLE HRAJEME DOMA S POSLEDNÍMI SELMICEMI A MUSÍME UŽ BODOVAT A PŘEDVÉST UŽ POŘÁDNÝ VÝKON,PROTOŽE ZATÍM JE JANÍ SEZÓNA JEDNA VELKÁ KATASTROFA.