2012 / 2013

10.KOLO JARO 2013 - ČIVICE - ÚJEZD B 3 : 2

Branky:  2x P.HORÁČEK , S.KULHÁNEK

Asistence:  A.KŘIVKA , S.KULHÁNEK , P.ZÁRUBA
V DALŠÍM DOMÁCÍM ZÁPASE JSME NASTOUPILY BEZ NĚKOLIKA HRÁČŮ.ZAČÁTEK ZÁPASU NÁM VYŠEL ZNAMENITĚ A V 10min UŽ TO BYLO 2:0 KDY SE DVAKRÁT PROSADIL KANONÝR P.HORÁČEK.NEJPRVE VYUŽIL PARÁDNÍ PAS S PŮLKY HŘIŠTĚ OD A.KŘIVKY A POTÉ ZUŽITKOVAL CENTR OD S.KULHÁNKA KTERÉHO VYSUNUL A.KŘIVKA.PO TOMTO GÓLU SOUPEŘ HRU VYROVNAL A DOKONCE NASTŘELIL BŘEVNO NAŠÍ BRANKY DO KTERÉ SE POSTAVIL DĚDOUŠEK JIRKA ČIHÁK.DO POLOČASU SE HRA ODEHRÁVALA MEZI VÁPNY A TAK SE DO KABIN ŠLO ZA STAVU 2:0.DRUHÝ POLOČAS SE HRÁLO NAHORU DOLŮ.P.HORÁČEK MOHL ZAVRŠIT HATRICK ALE POMEZNÍ MU BOHUŽEL MÁVL OFSAID.POTÉ VYSLAL NÁDHERNOU BOMBU S.KULHÁNEK KTERÁ SE ODRAZILA OD BŘEVNA DOP BRANKÁŘE A OD NĚJ ZABRANKOVOU ČÁRU COŽ POTVRDIL AŽ POMEZNÍ ROZHODČÍ HOSTŮ.PO TOMTO GÓLU DOŠLO K NEŠTASTNÉMU ZRANĚNÍ KDY SI L.KŘIVKA ZLOMIL PRSTENÍČEK NA RUCE.BOHUŽEL TATO SITUACE S NÁMI OTŘÁSLA A HOSTÉ SNÍŽILI S PENALTY NA 3:1.HNED Z ROZEHRÁVKY MOHL SKÓROVAT R.VOJTÍŠEK ALE BOHUŽEL HO VYCHYTAL GOLMAN.HOSTÉ DESET MINUT PŘED KONCEM DOKÁZALI SNÍŽIT NA 3:2 PO CHYBĚ V NAŠÍ OBRANĚ.ALE DO KONCE ZÁPASU JSME DŮLEŽITÉ 3 BODY UDRŽELI - PARÁDA BORCI.