2012 / 2013

13.KOLO JARO 2013 - ČIVICE - PŘELOVICE B 11 : 2

Branky: 3x P.HORÁČEK (1p.) ,2x J.MÁLEK , 2x S.KULHÁNEK , D.MZYK , M.KVAPIL ml. , L.KŘIVKA , J.ČIHÁK

Asistence:  3x L.KŘIVKA , 2x J.MÁLEK , 2x P.HORÁČEK , 2x S.KULHÁNEK , D.MZYK , A.KŘIVKA
V POSLEDNÍM KOLE SOUTĚŽE K NÁM ZAVÍTAL CELEK Z PŘELOVIC.SOUPEŘ MĚL ZNAČNĚ OSLABENOU SESTAVU A NÁM TAM SPADLO VŠECHNO NA CO JSME ŠÁHLI A SKVĚLE ZACHYTAL L.MÁLEK.NAKONEC JSME ZVÍTĚZILY 11:2 A TENTO VÝSLEDEK BY NÁS MĚL ZACHRÁNIT V SOUTĚŽI.DO STŘELECKÉ LISTINY SE POSTUPNĚ ZAPSALI: 3x P.HORÁČEK , PO DVOUCH GÓLECH SI PŘIPSALI J.MÁLEK A S .KULHÁNEK , JEDNOU MÍŘILY DO ČERNÉHO KRAKEN ml. , L.KŘIVKA , HLAVOU !? D.MZYK A TAKÉ HLAVOU NESTÁRNOUCÍ DĚDOUŠEK-DĚDEK JIRKA ČIHÁK.

BOHUŽEL TATO SEZÓNA SE NÁM VŮBEC NEPOVEDLA A AŽ DO POSLEDNÍHO ZÁPASU JSME HRÁLI O UDRŽENÍ V SOUTĚŽI.V NĚKTERÝCH ZÁPASECH JSME DOPLATILY NA NEPROMĚŇOVÁNÍ GÓLOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A TAKÉ JSME MĚLI HODNĚ ŠPATNOU FYZIČKU KDY JSME VYDRŽELI HRÁT FOTBAL TAK DO 60min A PAK JSME ODPADLIO,DOUFEJME ŽE DALŠÍ ROČNÍK BUDE DALEKO POVEDENĚJŠÍ.MUSÍME ZAČÍT HODNĚ NA SOBĚ MAKAT.
Poslední komentáře
19.06.2013 15:07:11: pěknej hnus ten váš výsledek.a ten komentář k zápasu neskutečnej.doufám že se tim OFS bude zabývat.m...