2012 / 2013

Branky:  M.MOTYČKA , R.VOJTÍŠEK

Asistence:  P.HORÁČEK , S.KULHÁNEK

PARÁDA - VÍTĚZSTVÍ - 3 BODY
V TOMTO ZÁPASE JSME MUSELI URVAT NĚJAKÝ BOD,PROTOŽE NAŠE POSTAVENÍ V TABULCE JE VELMI ŠPATNÉ.PO PŘEČKÁNÍ PÁR ŠANCÍ DOMÁCÍCH JSME VE 13min UDEŘILY NAŠÍ TRADIČNÍ ZBRANÍ - J.MÁLEK Z POLOVINY HŘIŠTĚ VYSLAL PAS NA P.HORÁČKA TEN POSUNUL NA M.MOTYČKU,KTERÝ ZAVĚSIL DO SÍTĚ 0:1.V DALŠÍM PRŮBĚHU POLOČASU JSME SPOLÉHALI NA BREJKY S PEVNOU OBRANOU A NEPRŮSTŘELNÝM GOLMANEM.VE 40min VŠEM UTEKL R.VOJTÍŠEK A OD TYČE ZVÝŠIL NÁŠ NÁSKOK NA 0:2.NA KONCI POLOČASU PÁLIL R.VOJTÍŠEK A PO NĚM JEŠTĚ J.MÁLEK ALE ANI JEDEN NEMÝŘIL PŘESNĚ.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME NASTUPOVALI S CÍLEM NEINKASOVAT,BOHUŽEL UŽ VE 49min JSME PO CHYBĚ R.VOJTÍŠKA A BREJKU DOMÁCÍCH INKASOVALI 1:2.POTÉ UŽ TO BYL SOUBOJ DOMÁCÍCH HRÁČŮ S NAŠÍ OBRANOU A LAPÁKEM,MY UŽ JSME PODNIKALI JEN BREJKY DO OTEVŘENÉ OBRANY.V 70min NÁM JEDEN TAKOVÝ VYŠEL A R.VOJTÍŠEK SKÓROVAL BOHUŽEL DOMÁCÍ POMEZNÍ ZVEDL PRAPOREK(až poté co byl míč v síti) A ROZHODČÍ JAKOUBEK REGULÉRNÍ GÓL NEUZNAL - PROSTĚ FAIR PLAY!!! ZHRUBA 10min PŘED KONCEM DOMÁCÍ UŽ ZVEDALI RUCE ALE Z BRANKOVÉ ČÁRY MÍČ VYHLAVIČKOVAL J.MÁLEK A UDRŽEL PRO NÁS TŘI BODY.DO KONCE UŽ JSME USTÁLI NÁPOR DOMÁCÍCH A JEŠTĚ JSME MOHLI PŘIDAT POJISTKU,ALE M.SUCHÁNEK PROTI GOLMANOVI NEUSPĚL.PO ZÁVĚREČNÉM HVIZDU JSME MĚLI OBROVSKOU RADOST Z VÍTĚSTVÍ-MOC JSME SI JI LETOS NEUŽILY.V TOMTO ZÁPASE PARÁDNĚ ZACHYTAL L.MÁLEK A CELÝ TÝM BOJOVAL AŽ DO KONCE - TO JE ONO BORCI JEN TAK DÁL.