2012 / 2013

Branky:  2x P.HORÁČEK , 2x P.ZÁRUBA , R.VOJTÍŠEK , J.MÁLEK

Asistence:  2x D.MZYK , P.ZÁRUBA , L.VRTÁČEK , R.VOJTÍŠEK , P.HORÁČEK
KONEČNĚ!!!
PO 14 ZÁPASECH BEZ VÍTĚSTVÍ(ve 14 zápasech jsme získaly 2 body!!!???) JSME KONĚČNĚ ZABRALI A ZÍSKALI JSME TŘI BODY ZA VÍTĚZSTVÍ.
I TENTOKRÁT NÁM VYŠEL ÚVOD A HNED NA ZAČÁTKU ZÁPASU JSME SI VYTVOŘILY GÓLOVOU ŠANCI,OPROTI MINULÉMU ZÁPASU JI DOKÁZAL P.HORÁČEK VE 4min PROMĚNIT(PARÁDNÍ KOLMICE D.MZYK) A DOSTALI JSME SE DOVEDENÍ 1:0.DALŠÍ PARÁDNÍ KOLMICI VYSLAL D.MZYK ZHRUBA PO PŮLHODINĚ HRY A TENTOKRÁT SE PROSADIL P.ZÁRUBA 2:0.POTÉ PŘEVZALI INICIATIVU DOMÁCÍ A DO KONCE POLOČASU SI VYPRACOVALI PÁR ŠANCÍ,ALE BUĎ MĚLI ŠPATNÁ MÍŘIDLA A NEBO JE VYCHYTAL VÝBORNĚ CHYTAJÍCÍ LAPÁK MOTYČKA.HLAVNÍ ÚDER JSME DOMÁCÍM ZASADILY MEZI 55 A 70 minutou,KDY JSME DOKÁZALI TŘIKRÁT SKÓROVAT.NEJPRVE SE NÁDHERNĚ TREFIL R.VOJTÍŠEK PO PŘISTRČENÍ OD P.ZÁRUBY,ZA SEDM MINUT PROMĚNIL P.HORÁČEK SAMOSTATNÝ ÚNIK A ZA DALŠÍCH SEDM MINUT PROPÁLIL DOMÁCÍHO GOLMANA P.ZÁRUBA PO KRÁSNÉ KOMBINAČNÍ AKCI 5:0.V ZÁPĚTÍ SE DOČKALI I DOMÁCÍ A PO ROZEBRÁNÍ NAŠI OBRANY SNÍŽILI NA 1:5.DO KONCE ZÁPASU SE STŘÍDALY ŠANCE NA OBOUCH STRANÁCH ALE NÁŠ LAPÁK MĚL SVŮJ DEN A UŽ ZA SVÁ ZÁDA NIC NEPUSTIL A I NAŠE AKCE ZŮSTALI NEVYUŽITY.A TAK DAL RAZÍTKO NA VÝSLEDEK V 90min J.MÁLEK KTERÝ BOMBOU ZE TŘICETI METRŮ PROSTŘELIL RUKAVICE DOMÁCÍHO GOLMANA A UPRAVIL NA KONEČNÝCH 6:1 V NÁŠ PROSPĚCH.
CHVÁLÍM CELÝ KOLEKTIV V ČELE S VÝBORNĚ CHYTAJÍCÍM MOTYČKOU,A DOUFÁM ŽE TAKOVOU PRODUKTIVITU BUDEME MÍT I V DALŠÍCH ZÁPASECH.