2012 / 2013

3.KOLO JARO 2013 KOLESA - ČIVICE 3:1

Branky:  S.KULHÁNEK

Asistence:  P.HORÁČEK
VE 3 KOLE JARNÍ ČÁSTI UŽ JSME SE KONEČNĚ DOČKALI A NÁŠ ZÁPAS SE USKUTEČNIL.BOHUŽEL JELIKOŽ NAŠE ZIMNÍ DOCHÁZKA NA TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY BYLA AŽ NA PÁR VYJÍMEK ŽALOSTNÁ TAK PODLE TOHO VYPADALA I NAŠE HRA.PO VĚTŠINU ZÁPASU JSME TAHALY ZA KRATŠÍ KONEC A TO NÁS OD VYŠŠÍ PROHRY ZACHRÁNIL NĚKOLIKA SKVĚLÝMI ZÁKROKY L.MÁLEK.V PRVNÍM POLOČASE MU JEŠTĚ DVAKRÁT NA BRANKOVÉ ČÁŘE POMOHL V.KOPA.BOHUŽEL KDYŽ MU VE DRUHÉ PŮLI CHTĚL POMOCI I POTŘETÍ TAK JEHO SNAHA SKONČILA VLASTŇÁKEM NA 3:1.PO TOMTO GÓLU SI UŽ DOMÁCÍ ZÁPAS V KLIDU POHLÍDALI A DOTÁHLI HO DO VÍTĚZNÉHO KONCE A NUTNO PODOTKNOUT ŽE MY JSME UŽ NA ZDRAMATIZOVÁNÍ ZÁPASU NEMĚLI ANI SÍLY.NÁŠ VÝKON ANI NEVÍM JAK HODNOTIT,PROTOŽE NÁM VÁZLA KOMBINACE A POHYB A BEZ POHYBU SE HRÁT NEDÁ,TAKŽE NAŠE HRA BYLA SKORO NULOVÁ,ZA ZMÍNKU STOJÍ JEN NAŠE GÓLOVÁ AKCE KDY P.HORÁČEK PARÁDNÍ KOLMICÍ VYSUNUL S.KULHÁNKA A TEN ZAHRÁL DOMÁCÍMU GOLMANOVI NA JESLE ALE JINAK TO BYL VÝKON NIC MOC.TAKŽE MUSÍME DOUFAT ŽE V DALŠÍM ZÁPASECH TO BUDE UŽ JENOM LEPŠÍ A ŽE DOKÁŽEME URVAT I NĚJAKÉ BODY.
Poslední komentáře
10.04.2013 18:47:28: DOUFÁM ŽE NA DERBY TO BUDE UPLNĚ JINÝ VÝKON