2012 / 2013

5.KOLO - ČIVICE - ROHOZNICE 2 : 2

Branky:  J.MÁLEK (p.) , L.VRTÁČEK

Asistence:  2x P.HORÁČEK
DO TOHOTO ZÁPASU JSME VSTUPOVALI S CÍLEM KONEČNĚ DOMA BODOVAT NAPLNO.TENTO ZÁMĚR JSME ZAČALI NAPLŇOVAT UŽ V SEDMÉ MINUTĚ,KDY BYL VE VÁPNĚ FAULOVÁN P.HORÁČEK A J.MÁLEK JE NA PENALTY 100% A POPRVÉ SE MĚNILO SKÓRE 1:0.BOHUŽEL NÁM TENTO ÚVOD UŠKODIL A NAŠE HRA POTÉ POSTRÁDALA PŘESNOU KOMBINACI A BYLA ROZHÁRANÁ,ZATÍMCO SOUPEŘ NÁS PŘEHRÁVAL A ODMĚNY SE DOČKA VE 30min KDY JSME CHYBOVALI V ROZEHRÁVCE A M.ZEMAN ZATÁHL VE VÁPNĚ Z ZÁCHRANOU BRZDU.HOSTÉ PENALTU TAKÉ PROMĚNILY 1:1.DO KONCE POLOČASU SE NAŠE HRA JEN HORŠILA A TAK JSMEBYLY RÁDI ŽE POLOČAS SKONČIL 1:1.O PŘESTÁVCE V KABINĚ PANOVALA NAPJATÁ ATMOSFÉRA.VE DRUHÉM POLOČASE SE NÁŠ VÝKON O HODNĚ ZLEPŠIL A ZAČALI JSME SI VYTVÁŘET I GÓLOVÉ PŘÍLEŽITOSTI,ALE R.VOJTÍŠEK NEPROMĚNIL SAMOSTATNÝ ÚNIK KDY PROŠEL MEZI TŘEMI OBRÁNCI JAK NŮŽ MÁSLEM ALE V ZAKONČENÍ NASTŘELIL JEN GÓLMANA.A P.ZÁRUBA ZASE SVOJI BOMBOU ORAZÍTKOVAL JEN BŘEVNO HOSTUJÍCÍ BRANKY.DOČKALI JSME SE AŽ V 75min KDY J.MÁLEK VYSUNUL P.HORÁČKA TEN SE PROTÁHL PO PRAVÉ STRANĚ A NASERVÍROVAL LAHŮDKOVOU PŘIHRÁVKU PRO L.VRTÁČKA,KTERÝ NADVAKRÁT ROZVLNIL SÍŤ 2:1.POJISTKU MĚL NA HLAVĚ 5min PŘED KONCEM P.HORÁČEK ALE HLAVOU Z MALÉHO VÁPNA MINUL.TŘI BODY JSME NEUDRŽELY.V NASTAVENÍ JSME ŠPATNĚ SEHRÁLI BREJK A SOUPEŘ PO NÁKOPU NA NAŠÍ PŮLKU VYROVNAL.ŠPATNĚ JSME POKRYLY HRÁČE PŘED VÁPNEM A TEN VYMETL ŠIBENICI V 92min A TAK ZÁPAS SKONČIL 2:2.Z TOHOTO ZÁPASU ODEŠLI TŘI HRÁČI SE ZRANĚNÍM - M.MOTYČKA A P,ZÁRUBA PROBLÉMY S KOTNÍKEM A J.MÁLEK Z PODVRKNUTÝM KOLENEM.