2012 / 2013

5.KOLO JARO 2013 ROHOZNICE - ČIVICE 1:2

Branky:  P.HORÁČEK , R.VOJTÍŠEK

Asistence:  P.HORÁČEK , J.MÁLEK
ZAČÁTEK ZÁPASU NÁM DOCELA VYŠEL A DOSTÁVALI JSME SE NA DOSTŘEL DOMÁCÍ BRANKY,BOHUŽEL TÍMTO TO TAKY KONČILO.POTÉ JSME UDĚLALI CHYBU V OBRANĚ A DOMÁCÍ TRESTALI 1:0.DO KONCE POLOČASU UŽ BYLI DOMÁCÍ LEPŠÍM TÝMEM A NĚKOLIKRÁT NÁM ZATOPILY PŘED NAŠÍ BRANKOU.V ŠATNĚ JSME SI ŘEKLI ŽE SE POKUSÍME SE ZÁPASEM NĚCO UDĚLAT A URVAT NĚJAKÝ TEN BOD.A OPRAVDU JSME VE DRUHÉM POLOČASE BYLI LEPŠÍ MY A ZAČALI JSME SE DOSTÁVAT I DO ŠANCÍ.S.KULHÁNEK PO NÁDHERNÉM PASU Z POLOVINY HŘIŠTĚ OD J.MÁLKA JEŠTĚ HLAVOU NEUSPĚL,ALE V ROZMEZÍ 65 A 66 minuty JSME DOKÁZALI DVAKRÁT SKÓROVAT.NEJPRVE P.HORÁČEK UVOLNIL VE VÁPNĚ R.VOJTÍŠKA KTERÝ NADVAKRÁT DOKÁZAL VYROVNAT 1:1.A HNED V ZÁPĚTÍ VYSLAL J.MÁLEK DO SÓLA P.HORÁČKA KTERÝ MAZÁCKY PŘEHODIL GOLMAN 1:2.DOMÁCÍ BYLI V ŠOKU A I PŘES JEJICH ZÁVĚREČNÝ NÁPOR KDY NASTŘELILY TYČ A J.MÁLEK ZACHRÁNIL NA POSLEDNÍ CHVÍLI JSME TŘI DŮLEŽITÉ BODY UDRŽELY.TEĎ TO CHCE JE POTVRDIT V DOMÁCÍCH ZÁPASECH.