2012 / 2013

6.KOLO JARO 2013 ČIVICE - ST.ŽDÁNICE 5 : 6

Branky: 2x J.MÁLEK (1x p.) , P.HORÁČEK , M.KVAPIL ml. , L.MÁLEK p.

Asistence:  2 x P.ZÁRUBA , S.KULHÁNEK , P.HORÁČEK , R.VOJTÍŠEK
V TOMTO DŮLEŽITÉM ZÁPASE V KTERÉM SE HRÁLO O ŠEST BODŮ JSME MĚLI KATASTROFÁLNÍ ÚVOD A UŽ VE 25 min JSME PROHRÁVALI 0:3.VE 42 min PROMĚNIL J.MÁLEK PENALTU A BYLO TO 1:3.A MOHLO BÝT JEŠTĚ VESELEJI ALE BOHUŽEL J.MÁLEK DRUHOU PENALTU NEPROMĚNIL.HNED NA ZAČÁTKU 2 POLOČASU VYSUNUL R.VOJTÍŠEK P.HORÁČKA A TEN DAL NA 2:3.HNED VZÁPĚTÍ HOSTÉ SE OPĚT TREFILY DO NAŠÍ SÍTĚ 2:4.V 62 min NAŠEL SKVĚLÝM PASEM P.HORÁČEK J.MÁLKA A TEN BOMBOU POD BŘEVNO NEDAL GOLMANOVI ŠANCI 3:4.BOHUŽEL ZA DALŠÍCH PĚT MINUT UDĚLAL CHYBU BRANKÁŘ L.MÁLEK A BYLO TO 3:5.V 73 min SNÍŽIL M.KVAPIL ml. PO PASU J.MÁLKA A PŘIŤUKNUTÍ P.ZÁRUBYNA 4:5.ALE OPĚT JSME V ZÁPĚTÍ INKASOVALI PO ROHU 4:6.V 80 min UDEŘIL S.KULHÁNKA HRÁČ SOUPEŘE A TÍM VYPROVOKOVAL BRATRY VRTÁČKOVI A TÍM SE ROZPOUTALA STRKANICE ZE KTERÉ REZULTOVALY TŘI ČERVENÉ KARTY(2:1).V 84 min PROMĚNIL SE ŠTĚSTÍM L.MÁLEK PENALTU A VYKŘESAL JEŠTĚ NADĚJI NA NĚJAKÝ BOD.BOHUŽEL V 88min UVIDĚL DRUHOU ŽLUTOU A NÁSLEDNĚ ČERVENOU KARTU D.MZYK.ZÁPAS TAK SKONČIL 5:6 A NÁM SE TAK KOMPLIKUJE SITUACE SE ZÁCHRANOU V SOUTĚŽI.