2012 / 2013

6.KOLO - ST.ŽDÁNICE - ČIVICE 4 : 4

Branky:  2x J.MÁLEK , R.VOJTÍŠEK , F.VÖLKL

Asistence:  2x P.HORÁČEK , L.VRTÁČEK , R.VOJTÍŠEK
DO TOHOTO ZÁPASU NASTUPOVALO PÁR HRÁČŮ SE ZRANĚNÍM(P.ZÁRUBA-KOTNÍK,M.MOTYČKA-KOTNÍK,M.ZEMAN-ZÁDA,J.MÁLEK-KOLENO).VSTUP DO ZÁPASU SE NÁM PODAŘIL NA VÝBORNOU,UŽ V 7min SE K MÍČI ZA VÁPNEM DOSTAL R.VOJTÍŠEK A PARÁDNÍ UMÍSTĚNOU BOMBOU UPRAVIL NA 0:1.V 10min VYSUNUL R.VOJTÍŠEK J.MÁLKA A TEN NAPODOBIL JEHO PERFEKTNÍ STŘELU 0:2.BOHUŽEL DOMÁCÍ DOKÁZALI ZA DALŠÍCH DESET VYROVNAT NA 2:2.HNED VZÁPĚTÍ MĚLI K DISPOZICI PENALTU PO FAULU P.HORÁČKA,ALE DOMÁCÍ STŘELEC PŘESTŘELIL A TAK JSME SE OPĚT RADOVALI MY.P.HORÁČEK POSLAL PAS S POLOVINY HŘIŠTĚ A J.MÁLEK HLAVOU ZAKONČIL PŘESNĚ K TYČI 2:3.BOHUŽEL ANI TOTO VEDENÍ NETRVALO DLOUHO.PO ZÁVARU V NAŠEM VÁPNĚ P.HORÁČEK NASTŘELIL M.ZEMANA A L.MÁLEK NESTAČIL UŽ MÍČ ZACHYTIT 3:3.ALE ANI TO NEBYLO V PRVNÍM POLOČASE VŠE A NAKONEC JSME DO KABIN ODCHÁZELI SPOKOJENĚJŠÍ MY.P.HORÁČEK OPĚT VYSLAL PAS DO VÁPNA SOUPEŘE A TAM SE NEJLÉPE ZORIENTOVAL F.VÖLKL A UZAVŘEL POLOČASOVOU PŘESTŘELKU NA 4:3 PRO NÁS.DO DRUHÉHO POLOČASU JSME ŠLI S CÍLEM ODOLAT DOMÁCÍMU NÁPORU,ALE TO SE NÁM DAŘILO JEN ASI OSM MINUT A DOMÁCÍ OPĚT VYROVNALI NA 4:4.DO KONCE ZÁPASU UŽ ŽÁDNÝ GÓL NEPADL I KDYŽ NĚKTERÉ ŠANCE NA OBOUCH STRANÁCH BYLY A DOMÁCÍ NASTŘELILY I BŘEVNO,ALE SKÓRE SE UŽ NEMĚNILO.V ZÁPASE VYNIKLY STŘELCI NAD OBRANAMI A REMÍZA JE PO PRŮBĚHU SPRAVEDLIVÁ,ŠKODA ŽE JSME PARÁDNÍ ÚVOD NEVYUŽILY K ZÍSKÁNÍ VŠECH TŘÍ BODŮ.PŘÍŠTÍ TÝDEN MUSÍME UŽ DOMA BODOVAT NAPLNO!!!